SVARGA

Кожен виріб має свою історію та значення, адже SVARGA у постійному пошуку старовинних орнаментів, на основі яких створює одяг виключно з тканин природнього походження- льону, бавовни та віскози.

Бренд має кілька особливих колекцій, які переплітаються з нашим минулим. Одна за них з  проєкту “Вишивана Україна”, він був створений у перші місяці повномасштабного вторгнення. Колекція має на меті відтворити давні орнаменти вишиванок всіх регіонів України, у першу чергу тих, які найбільше постраждали від нападу росії. 

“Ми у постійному пошуку унікальних візерунків та кроїв, які носили наші предки, адже добре знаємо, що кожна вишиванка повинна нести в собі наш генетичний код та мати свою цінність і значення.” - кажуть у SVARGA.

Вишитий одяг SVARGA можна обрати на сайті та замовити онлайн до найближчого брендового магазину, або ж на відділення пошти. Також наші консультантки\консультанти у магазині завжди з радістю представлять весь наявний асортимент та розкажуть про історію і значення кожної орнаментальної вишивки вживу. 

В ТРЦ Gulliver ви знайдете нас на третьому поверсі.

Shop Massimo Dutti 1 поверх

Massimo Dutti - це універсальний одяг, призначений для сучасних чоловіків і жінок, які насолоджуються постійно мінливій міським життям.

Shop ARBER 2 поверх

ARBER – провідний український модний бренд з 1990 року, з найбільшою мережею магазинів та власним виробництвом одягу.

Shop Aviatsiya Halychyny 3 поверх

Авіація Галичини — український бренд одягу, натхненний новою українською армією. Армією, яку ми мали колись і знову маємо зараз через потребу захищати свої кордони. Армію, що стає новим символом нашої свободи. Ми розробили серію одягу про українську авіацію, як частину цієї армії. Часто ти носиш речі і не маєш відношення до того, що там зображено чи написано. Наш одяг робить тебе частиною нових українських цінностей! З 2015 році Україна в світі асоціюється зі словом Свобода. А що може бути моднішим за свободу! Свобода завжди в тренді. Авіація Галичини — це одяг, що дає тобі крила за спиною!

Shop Lacoste 1 поверх

Lacoste - французька компанія з виробництва одягу, взуття, парфумерії, окулярів, годинників та різних шкіряних виробів.

Більше