SVARGA

Кожен виріб має свою історію та значення, адже SVARGA у постійному пошуку старовинних орнаментів, на основі яких створює одяг виключно з тканин природнього походження- льону, бавовни та віскози.

Бренд має кілька особливих колекцій, які переплітаються з нашим минулим. Одна за них з  проєкту “Вишивана Україна”, він був створений у перші місяці повномасштабного вторгнення. Колекція має на меті відтворити давні орнаменти вишиванок всіх регіонів України, у першу чергу тих, які найбільше постраждали від нападу росії. 

“Ми у постійному пошуку унікальних візерунків та кроїв, які носили наші предки, адже добре знаємо, що кожна вишиванка повинна нести в собі наш генетичний код та мати свою цінність і значення.” - кажуть у SVARGA.

Вишитий одяг SVARGA можна обрати на сайті та замовити онлайн до найближчого брендового магазину, або ж на відділення пошти. Також наші консультантки\консультанти у магазині завжди з радістю представлять весь наявний асортимент та розкажуть про історію і значення кожної орнаментальної вишивки вживу. 

В ТРЦ Gulliver ви знайдете нас на третьому поверсі.