LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків - новини від ТРЦ Гулівер

LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків

LOVE YOU — новий ювелірний концепт на ринку України. Бренд позиціонує себе експертом у сфері ювелірних подарунків.

Особливу увагу бренд приділяє романтичним символам — серця, повітряні кулі, знаки нескінченності з креативним дизайном або класичні, з діамантами чи емаллю.

Легкий і невимушений дизайн прикрас втілений у всіх кольорах золота та в сріблі з різноманітними ювелірними вставками.

LOVE YOU — перший бренд у ювелірному сегменті, який розділив свій асортимент на тематичні сети для того, щоб максимально полегшити процес вибору подарунку для рідних та близьких. 

Прикраси-трансформери можна знайти в сеті Create, прикраси з романтичною символікою — в сеті Say Love You, різноманітні знаки —  в сеті Love Signs, прикраси з надписами та літерами — в сеті Love Friends, подарунки для дітей —  Love Baby, срібні прикраси Love Silver та сезонні сети для для кожної пори року. А також сет Love UA —  прикраси вільних українців.

Важлива частина бренду — фірмове пакування для кожного клієнта. Маленька блакитна коробочка з рожевою стрічкою, листівкою, фірмовим папером та особливим ароматом Amore.

Ювелірні подарунки LOVE YOU можна обрати на сайті та замовити онлайн до найближчого фірмового магазину, або ж на відділення пошти. Звичайно ж, можна завітати в бутик, щоб зануритися в світ LOVE YOU та обрати вашу ідеальну прикрасу. 

Наразі в Україні працює 17 локацій бренду ювелірних подарунків LOVE YOU у 7 областях: у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Вінниці. Ще 5 тимчасово зачинених магазинів чекають свого відкриття після Перемоги.

До школи знов До школи знов Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Більше