LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків - новини від ТРЦ Гулівер

LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків

LOVE YOU — новий ювелірний концепт на ринку України. Бренд позиціонує себе експертом у сфері ювелірних подарунків.

Особливу увагу бренд приділяє романтичним символам — серця, повітряні кулі, знаки нескінченності з креативним дизайном або класичні, з діамантами чи емаллю.

Легкий і невимушений дизайн прикрас втілений у всіх кольорах золота та в сріблі з різноманітними ювелірними вставками.

LOVE YOU — перший бренд у ювелірному сегменті, який розділив свій асортимент на тематичні сети для того, щоб максимально полегшити процес вибору подарунку для рідних та близьких. 

Прикраси-трансформери можна знайти в сеті Create, прикраси з романтичною символікою — в сеті Say Love You, різноманітні знаки —  в сеті Love Signs, прикраси з надписами та літерами — в сеті Love Friends, подарунки для дітей —  Love Baby, срібні прикраси Love Silver та сезонні сети для для кожної пори року. А також сет Love UA —  прикраси вільних українців.

Важлива частина бренду — фірмове пакування для кожного клієнта. Маленька блакитна коробочка з рожевою стрічкою, листівкою, фірмовим папером та особливим ароматом Amore.

Ювелірні подарунки LOVE YOU можна обрати на сайті та замовити онлайн до найближчого фірмового магазину, або ж на відділення пошти. Звичайно ж, можна завітати в бутик, щоб зануритися в світ LOVE YOU та обрати вашу ідеальну прикрасу. 

Наразі в Україні працює 17 локацій бренду ювелірних подарунків LOVE YOU у 7 областях: у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Вінниці. Ще 5 тимчасово зачинених магазинів чекають свого відкриття після Перемоги.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше