Колекція  Весна-Літо 2019 від Yamamay - новини від ТРЦ Гулівер

Колекція Весна-Літо 2019 від Yamamay

Квіткові принти, мереживо та яскраві кольори — легендарний італійській бренд знову виборює першість серед ваших білизняних фаворитів цієї весни та літа. Команда Yamamay безвідмовно виконує жіночі примхи у виборі чуттєвості.

Цієї весни культова лінія Primula поповнилася новими відтінками — денім та корал. Бюстгальтери та ажурні трусики розшиті квітковим візерунком та покликані додавати до образу романтики та спокуси.

Mughetto — це ніжне пробудження природи після зимового сну. Бюстгальтер та трусики щедро всипані квітковою вишивкою, аби жінки завжди почувалися натхненно. Розмаїття форм — бюстгальтер пуш-ап, балконет з м’якою чашкою, а також класичні трусики та стрінги -— урізноманітнить будні без шкоди для комфорту.

Квітів багато не буває! Лінія Veronica підхоплює флористичну тенденцію нової колекції та пропонує жінкам не обмежуватися квітковим принтом лиш на спідній білизні. Легкі комбінації, кімоно та піжами поєднують шовковисті матеріали та цвітіння флори. Такий тандем покликаний огорнути тіло романтикою та підкреслити жіночу красу. 
Все, що потрібно зробити – обрати надихаючу нижню білизну, піжами та одяг для відпочинку з колекції Yamamay Весна-Літо 2019.

Зустрічайте весну 2021 разом з JYSK! Зустрічайте весну 2021 разом з JYSK! Нова колекція в мережі Arena Stores! Нова колекція в мережі Arena Stores! Зустрічайте нове надходження Marc Cain! Зустрічайте нове надходження Marc Cain! Більше