Дії під час повітряної тривоги у ТРЦ Gulliver  - новини від ТРЦ Гулівер

Дії під час повітряної тривоги у ТРЦ Gulliver

Шановні відвідувачі ТРЦ Gulliver,
Задля Вашої безпеки під час воєнного стану в м. Київ територія підземного паркінгу ТРЦ Gulliver може бути використане як тимчасове укриття населення.

При спрацюванні сигналу «повітряна тривога»:

1) В приміщеннях ТРЦ та БЦ Gulliver адміністрація по гучномовцю (внутрішньому радіо) повідомляє про повітряну тривогу лунають звуки сирен.
2) Магазини та фудкорт в ТРЦ Gulliver тимчасово припиняють свою роботу під час тривоги.
3) Всім відвідувачам, орендарям та працівникам ТРЦ рекомендується пройти до укриття на підземному паркінгу ТРЦ та БЦ рівень Р-1 або до укриття на станціях метро Палац Спорту, Площа Льва Толстого, Кловська. 
4) Не створювати тисняву, штовханину і не панікувати.
5) Усі виходи ТРЦ під час повітряної тривоги відкриті на вихід.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та бережіть себе!

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше