Австралійські опали в новій колекції SOVA Moonlight - новини від ТРЦ Гулівер

Австралійські опали в новій колекції SOVA Moonlight

Що, якби веселку можна було зловити? Або пропустити місячне світло крізь пальці? Що, якби в руках могла зосередитися пам'ять століть? Закрийте очі. Відчуваєте?

Кажуть, досить ясно уявити бажане, і воно збудеться. Ювеліри SOVA знайшли втілення самим казковим фантазіям в дорогоцінному камені. Нову колекцію вони присвятили австралійському опалу - цінному мінералу, який з'явився під водою мільярди років тому. Його виявили тільки в 19 столітті, а полюбили за дивовижне райдужне сяйво, яким більше не володіє жоден камінь.

Кожен австралійський опал унікальний. Камені відрізняються один від одного неповторною грою кольорів, за що особливо цінуються ювелірами. До того ж, опали буквально прив'язуються до своїх власників: прикраса необхідно надягати частіше - так він вбирає вологу з шкіри, що забезпечує його довговічність. Якщо ж немає приводу регулярно носити опали, час від часу їх варто змочувати в чистій воді.

За крихкість і унікальне сяйво австралійських опалів нова колекція SOVA отримала ім'я Moonlight - місячне світло. Щоб підкреслити красу каменів, ювеліри делікатно обрамили їх білим і жовтим золотом. Бренд залишився вірним лаконічності: кожна прикраса - будь то довгі сережки, підвіс або кільце - покликане ненав'язливо доповнювати образи. У центрі уваги залишаються тільки дорогоцінні опали і ваш настрій насолоджуватися чудесами природи.
Колекція «Moonlight» вже доступна сайті: https://sovajewels.com/
 


SOVA, jewelry house - це ювелірний бренд, який не тільки відповідає світовим тенденціям, але і створює їх, будучи трендсеттери на українському ринку. Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат, виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. SOVA єдиний на українському ринку бренд, який коллекционно підходить до запуску продуктів не боячись експериментів і вольностей.
SOVA - якісні та стильні прикраси, які можна міняти кожен сезон доповнюючи свої образи. Переосмислення класики, свіжий погляд на тенденції, акруальность часу і відповідність фактично будь-якому випадку.

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше