Мистецтво жити у колекції нижньої білизни Aubade весна-літо 2017 - news from SEC Gulliver

Мистецтво жити у колекції нижньої білизни Aubade весна-літо 2017

З неї малюють портрети та їй присвячують верлібри, її запрошують на побачення до берегів Сени та для неї завжди відкриті двері Версалю.
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ L'ART DE VIVREЗ неї малюють портрети та їй присвячують верлібри, її запрошують на побачення до берегів Сени та для неї завжди відкриті двері Версалю. Вдень вона опановує техніку плетіння мережива, а вночі - виконує для обранця соло в бурлеску. Героїня колекції Aubade весна-літо 2017 вчить французькому стилю життя, а розкішні моделі нижньої білизни перевтілюють жінок з будь-якого куточка світу на parisienne.Приміряти комплект Rive Gauche Passion та стати музою творчої плеяди з Монпарнасу - нижня білизна Aubade додає образу нотки богемності. Складні техніки вишивки та легка шнурівка підкреслюють жіночу грацію, надихаючи романтиків на написання шедеврів. Вишукані матеріали моделей лінії Rive Gauche Passion дозволять відчути всі радощі життя французьких буржуа.Нижня білизна з флористичним принтом Magic Blossom запрошує насолодитися чарівним цвітінням легендарних французьких jardin: комплекти ніжного пудрового відтінку кличуть милуватися ліліями із Люксембурзького саду, а з візерунком із червоного бульденежу - вальяжно прогулятися по алеї у Тюїльрі.Мереживо у лініях Aubade a l`Amoure та Crepuscule Satine повідає секрети мануфактури фамільного ательє. Розкішна нижня білизна та одяг для дому прикрашені витонченою драпіровкою та виконані у відтінках дорогоцінних перлин або сапфіру – вишуканість і нічого зайвого!Чуттєві моделі Art of Kissing навчають майстерності прояву ніжності. Ажурні візерунки - неповторні, як перший поцілунок: результат дотику чорного мережива до полотна у такому ж кольорі, тремтливого, немов торкання вуст закоханих.Провести медовий місяць у ніжній Camee Sutra або пуститися в авантюру у Boite a Desir – колекції французького бренду демонструють уроки зваблення за усіма канонами sexualité. Спокусливі рюші та провокативний гіпюр починають еротичну гру, а пікантний пояс та зухвалі підв'язки завершують бій: рахунок 1:0 на користь кохання.Лінія Projection privee надихає провести час наодинці з собою, надавши карт-бланш фантазіям. Зав'язувати або розв'язувати бантики - цікаве дозвілля, а відчуття дбайливого дотику шовку до шкіри - джерело справжнього задоволення. Легка, як безе, мереживна оборка по лінії декольте солодко огортає все тіло.Наскільки непередбачуваним та багатогранним не було б її життя, справжня француженка кожний день зустручає з високо піднятою головою. Невідчутна на тілі та непомітна під одягом - скульптуруюча лінія Onde Sensuelle дарує відчуття впевненості у собі.Мрійлива mademoiselle та смілива femme fatale - героїня Aubade одночасно може бути і танцівницею кабаре, і постійним відвідувачем сінематеки. Бути француженкою - не громадянство, а стан душі, бути француженкою - мистецтво. З колекцією Aubade весна-літо 17 можна досконало оволодіти ним!
Aubade SS 2017 Ad campaing, Rive Gauche Passion lingerie (4)Aubade SS 2017 Ad campaing, Crépuscule Satiné lingerie (1)Aubade SS 2017 Ad campaing, Crépuscule Satiné lingerie (2)Aubade SS 2017 Ad campaing, Rive Gauche Passion lingerie (1)
Aubade SS 2017 Ad campaing, Boite a Desir (1)Aubade SS 2017 Ad campaing, Rive Gauche Passion lingerie (2)Aubade SS 2017 Ad campaing, Aubade à l'Amour, lingerieAubade SS 2017 Ad campaing, Rive Gauche Passion lingerie (3)
Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Gulliver's work schedule for the New Year holidays 2024 Gulliver's work schedule for the New Year holidays 2024 More