Azmirli недоступний

Azmirli - магазин арабської парфумерії, яка пропонує аналоги світових брендів, а також парфумерію власного виробництва.

Переваги  парфумерії Azmirli:

  • стійкість до 48 годин
  • наноситься тільки на шкіру, на зону пульсації
  • інтимний аромат, чути більше власникові, ніж оточуючим
  • доступна ціна
  • якість сировини (постачальники - Швейцарія, Франція)
  • шлейфовий аромат

Особливість компанії в тому, що один з власників є спадковим парфумером з Сирії, саме він становить неповторні, ексклюзивні аромати. Залежно від настрою, кожен зможе підібрати свій парфум, який доповнить образ або ж стане візитною карткою.

Shop MINISO 0 поверх

MINISO – це мережа магазинів із широким асортиментом кращих товарів для сучасної молоді, натхненням для створення якої стала ідея японського дизайнера. Компанія, заснована в 2013 році китайським підприємцем Є Гофу, відкрила більше 3900 магазинів у більше, ніж 70 країнах та регіонах усього за сім років.

 

Shop Dushka 0 поверх

Dushka – це "найсмачніша" натуральна косметика, яка виготовляється у сонячній Одесі. Вона пахне так, що вам захочеться її з'їсти!

Shop Inglot 1 поверх

Inglot - навчальний центр по мистецтву макіяжу. Компанія проводить семінари, тренінги та заходи для нових і постійних клієнтів, в ході яких провідний український мейк-ап майстер Слава Чайка розповідає про основи макіяжу, вчить користуватися засобами, рекомендує і підбирає найкращі варіанти в залежності від типу шкіри, форми особи, наряду тощо. Д. Центр Inglot постійно формує для клієнтів спеціальні пропозиції та бонуси, залишаючись незмінним лідером курсів візажу, навчаючи жінок підкреслювати свої переваги за допомогою якісної професійної косметики.

Shop NYX Professional Makeup 2 поверх

Бренд професійного макіяжу, доступного кожній дівчині, що розкриває в ній безмежну силу креативності.

Більше