YamamaY & CR7: ОНОВЛЕНА КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

YamamaY & CR7: ОНОВЛЕНА КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ 2019

Мілан, жовтень. YamamaY і CR7, бренд Кріштіану Роналду, демонструють продовження їх спільної творчості — капсульну колекцію чоловічої білизни, в якій з'явилася піжама з авторським дизайном від футболіста.

Вже другий рік поспіль білизну, створену португальським чемпіоном, ексклюзивно можна придбати у фірмових магазинах YamamaY в ТРЦ Gulliver (м. Київ), а з осені цього року і в ТРЦ City Center (м. Одеса).

В капсульну колекцію YamamaY & CR7 2019 увійшли білизна, і піжами для чоловіків. Головні риси колекції — комфорт, чудова посадка і сучасний стиль кежуал.

«Це велика честь — другий рік поспіль відкривати світові колекцію білизни від такого чемпіона, як Роналду. Минулого року ми отримали неймовірно теплі відгуки покупців, а з листопада 2018 року, коли почалася наша співпраця з Роналду, чоловіча категорія зросла на 35-40%. В нас було придбано 600 000 трусів. Це вражаючий результат, яким ми зобов'язані шанувальникам Кріштіану Роналду всіх поколінь, статі та віку. Це сила, яку мають тільки спортсмени. Я дякую всім, хто причетний до запуску капсульної колекції, за довіру та інтуїцію», — каже Джанлуїджі Чімміно, генеральний директор Pianoforte Group.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше