Презентація проекту «Видатні Українці» - новини від ТРЦ Гулівер

Презентація проекту «Видатні Українці»

На честь 80 річчя видатного українця Валерія Лобановского у ТРЦ Gulliver було презентовано книгу «В.В. Лобановський. Наука перемагати» автора Валентина Щербачова. Презентація відбулася в рамках проекту «Видатні Українці».

25 січня в рамках проекту «Видатні Українці» відомий український мандрівник, письменник, заслужений журналіста України та засновник Національного Реєстру Рекордів України - Валентин Щербачов презентував свою другу книгу про відомого футбольного тренера Валерія Лобановского. Перша книга присвячена видатному українцю вийшла у 1998 році, ще за життя Лобановского. Другу книгу «В.В. Лобановський.Наука перемагати» Щербачов осучаснив, додав у неї фактів, які сталися після смерті тренера, розповів які трансформації відбулися в українському футболі за цей час.

У книзі близько 200 сторінок спогадів футболістів його команди, зокрема спогади воротаря Юрія Роменського, Олега Блохіна, Івана Яремчука. А також понад 100 унікальних фото корифеїв українського спортивної фотожурналістики Миколи Бочка та Юхима Шаїнського.

Книга вийде тиражем 3000 екземплярів та за ініціативи видавничого дому «Самміт книга» та Міністерства інформаційної політики буде розповсюджуватися у школах та бібліотеках. Адже проект «Видатні українці» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної історії, культури, мистецтва, науки, спорту. Проект розповідає про видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. 

Валентин Щербачов, автор книги: «Мені приємно сьогодні презентувати цю книгу українцям, тому що Валерій Лобановський був великою людиною. Таких тренерів в Україні, на жаль, уже не має. Він ніколи не зраджував своїм принципам та ніколи не перед ким не прогинався. Нашому футболу дуже не вистачає зараз таких людей. І поки ми будемо грати матчі на його честь в Антарктиді, Гімалаях та інших куточках нашої планети – буде жити пам’ять про нього».

Тетяна Атаджнова, PR директор ТРЦ Gulliver: «Проект «Видатні Українці» дуже перекликається з великим соціальним проектом «Площа зірок», який розташований навколоGulliver. На сьогодні на честь великих спортсменів на Площі закладено 6 зірок, серед яких Віктор Постол, Михайло Зав’ялов, Ольга Лящук, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко та Ольга Харлан. На весні ми маємо за мету закласти і зірку пам’яті і Валерію Лобановському.Саме на таких великих людей має орієнтуватися наша молодь».

Презентація книги відбувала за ініціативи та організації : Видавничого дому «Саміт – Книга» та його керівника – Івана Степуріна, координатора проекту та автора книги – Валентина Щербачева, ГО «Спільна Перемога» та її керівника – Володимира Бульби, БКФ «Gulliver».

За підтримки : Міністерства молоді та спорту України, Міністерства Інформаційної політики України

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше