PLAY WITH ME: КОМПЛЕКТИ для зваблення - новини від ТРЦ Гулівер

PLAY WITH ME: КОМПЛЕКТИ для зваблення

Пропонуємо пограти зі своєю другою половинкою в еротичні ігри, заручившись підтримкою спокусливих моделей.

Розсип дорогоцінних каменів

Що може бути чуттєвіше напівпрозорої тканини, усіяний блискучими стразами? Поєднання невагомості і розкоші роблять комплект для гри Boite a Desir від Aubade сексуальним, і в той же час лаконічним. Плавні лінії боді з цієї ж серії підкреслюють граційність фігури, а напівоголена спинка так і манить зануритися у світ солодких мрій.

Вишукані деталі

Акценти - вишенька на торті будь-якого нижньої білизни. Буде складно встояти перед мереживними трусиками бікіні Aubade, які зав'язуються і розв'язуються ззаду. Любительки звичних моделей оцінять стринги цього ж бренду з ніжною аплікацією зі стразів.

Білизна як мистецтво

В захваті від сміливих моделей? Увага на комплект, декорований в області декольте аксесуаром у вигляді квітки. Комбінація Marjolaine з найтоншого мережива доповнить цей сексуальний образ і налаштує на грайливий лад.

Сексуальність і комфорт

Шанувальникам мінімалізму припадуть до смаку колекції The Art of love, Triangle і Space Odyssey голландського бренду marlies|dekkers. Бюстгальтери з пуш-апом і балконети з щільною чашкою підкреслять апетитні форми грудей і створять нові правила гри.

У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я Gulliver робота підземного паркінгу Gulliver робота підземного паркінгу Більше