Фотопроєкт #нашігерої - новини від ТРЦ Гулівер

Фотопроєкт #нашігерої

У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка, що розповідає про людей, завдяки яким українське суспільство змогло впоратися під час карантину.

5 червня у ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка, що є спільним фотопроєктом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, KyivPost і ТРЦ Gulliver.

Цим проєкт партнери долучаються до національної кампанії солідарності, яку розпочав ЮНІСЕФ у відповідь на наслідки пандемії COVID-19 в Україні.

Фото героїв наших днів можна буде побачити на спеціальній сторінці фотопроєкту, фасадних екранах Gulliver, на самій виставці, яка розмістилася в центральному атріумі ТРЦ на другому поверсі, а також на сторінках партнерів у соціальних мережах.

Кожне з 25 представлених фото — це історія героя чи героїні, які продовжували працювати, коли весь світ завмер. Окрім перегляду фото героїв, на виставці можна прочитати невеликі розповіді лікарів, психологів, соціальних робітників, вчителя, продавців, аптекаря, заправника, водія та інших людей, які ризикували своїм життям, виходили на роботу й підтримували життя мільйонів.

Завдяки роботі — саме цих працівників і працівниць ми могли залишатися вдома, щоб вберегти себе та своїх близьких, спокійно розпочинати свій робочий день, спілкуватися з іншими.

За допомогою фотопроєкту #нашігерої його організатори хочуть висловити щиру подяку й глибоку повагу до всіх, хто працював під час карантину та продовжує працювати зараз заради всіх нас.

Звісно ж, передусім на слова вдячності заслуговують лікарі, які опинилися на передовій боротьби з коронавірусом.

#нашігерої: лікарка швидкої допомоги Ірина, анестезіолог Андрій, інфекціоністка Оксана.

Велику увагу приділено й соціальним робітникам і волонтерам, які підтримували дідусів та бабусь, а також надавали психологічну допомогу тим, хто цього потребував. Оскільки люди намагалися дотримуватися правил соціального дистанціювання й залишатися вдома, запотребуваними у ці дні стали різні служби доставки. Тому серед героїв сьогодення можна побачити Юрія, кур’єра Glovo, і Валерію, водійку Uber.

Без уваги не залишили й учителів, адже в умовах карантину навчальні заклади зупинили роботу, тож потреба в онлайн-навчанні постала гостро, як ніколи. Відвідувачі виставки мають змогу ознайомитися з історією учительки молодших класів Олени та інших.

Ознайомитись з історіями героїв онлайн можна за цим посиланням.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше