У Києві з'явилася найбільша 3D інсталяція в Європі! - новини від ТРЦ Гулівер

У Києві з'явилася найбільша 3D інсталяція в Європі!

29 вересня на мультимедійних екранах ТРЦ Gulliver вперше в Україні було представлено унікальне 3D шоу. Технології з «Назад в майбутнє 2» відтепер можна побачити в самому центрі нашої столиці. Новий проєкт присвячений восьмому Дню народження Gulliver і темі космосу щодня транслюватиметься на екранах з 19:00 до 22:00 кожні пів години.

«Космічну» інсталяцію розробила компанія Expolight, яка спеціалізується на світловому дизайні в Україні. Фахівці компанії у своїй роботі створили оптичну ілюзію з глибиною зображення, що дозволяє відтворити «вау ефект». Як говорить засновник компанії Микола Кабулка: «Майже 4 місяці ми працювали над тим, щоб відтворити на екрані незвичайної геометричної форми, ілюзію об'ємних вильотів. Брали до уваги всі особливості екрану, аналізували ракурси й знайшли оптимальну точку, з якої кадр буде працювати максимально вдало».

Починаючи від сьогодні всі кияни та гості столиці зможуть побачити «тривимірний» ефект без необхідності в 3D-окулярах, а завдяки тому, що інсталяція супроводжується звуком - у перехожих буде створюватися відчуття, що космічний корабель ось-ось приземлиться в самому центрі Києва.

«Наші сучасні екрани, які розмістилися по всьому фасаду Gulliver, створені саме для таких ідей. Це вже не просто реклама, це те, що дивує і заворожує. Адже спочатку ми хотіли, щоб величезні світлодіодні екрани стали невід'ємною частиною архітектурного дизайну комплексу будівель, сьогодні ми розуміємо, що ми створюємо шоу світового рівня в якому задіяні найсучасніші технології », - каже Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Guliiver -«Схожу технологію використовували в Південній Кореї, коли на рекламному екрані в Сеулі показали гігантську анаморфну ​​ілюзію «Хвиля». Наші екрани в 3 рази більше Сеульського, а значить, що нам є куди розвиватися і створювати нові сюжети. До речі, ми вже з партнерами працюємо над створенням програми, яка дозволить взаємодіяти з цією інсталяцією за допомогою смартфона».

Сьогодні для створення максимального ефекту глибини «Космічне шоу» потрібно дивитися на екрані під певним кутом, для цього організатори відзначили кращі місця спеціальними наклейками.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше