У Києві з'явилася найбільша 3D інсталяція в Європі! - новини від ТРЦ Гулівер

У Києві з'явилася найбільша 3D інсталяція в Європі!

29 вересня на мультимедійних екранах ТРЦ Gulliver вперше в Україні було представлено унікальне 3D шоу. Технології з «Назад в майбутнє 2» відтепер можна побачити в самому центрі нашої столиці. Новий проєкт присвячений восьмому Дню народження Gulliver і темі космосу щодня транслюватиметься на екранах з 19:00 до 22:00 кожні пів години.

«Космічну» інсталяцію розробила компанія Expolight, яка спеціалізується на світловому дизайні в Україні. Фахівці компанії у своїй роботі створили оптичну ілюзію з глибиною зображення, що дозволяє відтворити «вау ефект». Як говорить засновник компанії Микола Кабулка: «Майже 4 місяці ми працювали над тим, щоб відтворити на екрані незвичайної геометричної форми, ілюзію об'ємних вильотів. Брали до уваги всі особливості екрану, аналізували ракурси й знайшли оптимальну точку, з якої кадр буде працювати максимально вдало».

Починаючи від сьогодні всі кияни та гості столиці зможуть побачити «тривимірний» ефект без необхідності в 3D-окулярах, а завдяки тому, що інсталяція супроводжується звуком - у перехожих буде створюватися відчуття, що космічний корабель ось-ось приземлиться в самому центрі Києва.

«Наші сучасні екрани, які розмістилися по всьому фасаду Gulliver, створені саме для таких ідей. Це вже не просто реклама, це те, що дивує і заворожує. Адже спочатку ми хотіли, щоб величезні світлодіодні екрани стали невід'ємною частиною архітектурного дизайну комплексу будівель, сьогодні ми розуміємо, що ми створюємо шоу світового рівня в якому задіяні найсучасніші технології », - каже Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Guliiver -«Схожу технологію використовували в Південній Кореї, коли на рекламному екрані в Сеулі показали гігантську анаморфну ​​ілюзію «Хвиля». Наші екрани в 3 рази більше Сеульського, а значить, що нам є куди розвиватися і створювати нові сюжети. До речі, ми вже з партнерами працюємо над створенням програми, яка дозволить взаємодіяти з цією інсталяцією за допомогою смартфона».

Сьогодні для створення максимального ефекту глибини «Космічне шоу» потрібно дивитися на екрані під певним кутом, для цього організатори відзначили кращі місця спеціальними наклейками.

LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків Отримуй подарунок до Дня Незалежності України в ТРЦ Gulliver! Отримуй подарунок до Дня Незалежності України в ТРЦ Gulliver! Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA Більше