Будь сміливою — сяй! ZARINA розпочинає найяскравіший сейл цього літа. - новини від ТРЦ Гулівер

Будь сміливою — сяй! ZARINA розпочинає найяскравіший сейл цього літа.

Сьогодні ми всі потребуємо сміливості — не тільки для того, щоб боронити Україну, а й для того, щоб продовжувати жити й планувати мирне життя. Будь сміливою, дозволь собі сяяти цього літа!

Ювелірний Дім ZARINA оголошує грандіозний літній сейл. З 17 червня по 7 липня* у корнері бренду — знижка до 77%** на обрані прикраси. 

Ювелірні вироби з діамантами та коштовним камінням створені для того, щоб наповнити твоє літо коштовним сяйвом. Бо ти — найбільша цінність! Будь сміливою — сяй!

*Акція діє з 17 червня по 7 липня 2022 року в корнері Ювелірного Дому ZARINA для всіх клієнтів, які хочуть здійснити покупку виробів за обраним сегментом в зазначені терміни.

**Під знижкою маються на увазі знижки до 77% від вартості прикрас, що знаходяться в акційному сегменті та представлені в корнері Ювелірного Дому ZARINA. Знижка до 77% розрахована з урахуванням встановленої максимальної знижки на обраніприкраси та максимальної знижки по карті постійного клієнта, або до Дня народження.

Бонуси за програмою cashback накопичуються та ними можна розрахуватись за товар, що знаходиться в акційному сегменті.

На товари з акційного сегменту не розповсюджуються знижки за іншими дисконтними програмами (подарункові сертифікати, заставні сертифікати, промокоди, флаєри по колабораціях, 1+1=3, ПриватБанк «Оплата частинами», розстрочка платежу та ін).

Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Більше