ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” - новости от ТРЦ Гулливер

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”

1. Строки і місце проведення:
- Активність проводиться в приміщенні ТРЦ «GULLIVER», за адресою: м Київ, Спортивна площа, 1a.
- Строк проведення 24 листопада 2023р. з 10:00 до 21:00.
 
2. Умови участі:
- Участь в активності мають право брати покупці, які 24.11.23р. здійснили покупки в будь-якому з магазинів  ТРЦ «GULLIVER», на будь-яку суму.
- Кількість товарів у чеку не обмежена.
- Кількість чеків, з якими покупець має право взяти участь в активності, за умови, що чеки відповідають умовам, визначеним п.2. цих Правил, не обмежена.
- Для участі в активності покупець повинен звернутись до промоутерів акції, які заходяться в приміщені Торгового центру, до промостійки на 2-му поверсі, та пред’явити чек, що відповідає умовам, визначеним в п.2. цих Правил
- Промоутер робить на чеку відмітку про участь в активності та реєструє учасника для того, щоб взяти участь в активності “Вагомий внесок”. Для реєстрації потрібно надати особисті дані (повне ПІБ, номер телефону).
- Один чек може бути зареєстровано для участі в активності лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого чека забороняється.
- В активності не беруть участь покупки ваговою вище 5 кг, покупки з супермаркету “Сільпо” та побутова техніка.
- Промоутер має право відмовити покупцю в участі в активності, в разі порушення ним вищенаведених правил, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником цих правил проведення активності.
Після проведення активності, ТРЦ «GULLIVER» відправить звіт в повідомленні усім учасникам активності з сумою донату, який надіслали в фонд БО «Благодійний фонд «Охматдит – здорове дитинство».
Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Больше