ТОРГОВО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЙ ЦЕНТР

Переможці четвертого розіграшу акції «Шануй рідне!»

Результати четвертого розіграшу акції "Шануй рідне!" готові! Шукайте себе у списках переможців та приєднуйтесь до акції: h

Результати четвертого розіграшу акції "Шануй рідне!" готові! Шукайте себе у списках переможців та приєднуйтесь до акції: http://bit.ly/2veZghF

ПодарокФИО
СУВЕНИРЫ ТРЦ
Ручка1. 2379 Рибакова Віра Василівна
Ручка2. 1868 Кисельова Тетяна
Ручка3. 1910 Мінаєва Тетяна Олегівна
Ручка4. 2244 Авдеева С.Г.
Ручка5. 2801 Карелов Анатолій Іванович
Ручка6. 2808 Кузенко Андрій Михайлович
Ручка7. 2685 Паламаренко Дарина Борисівна
Ручка8. 1933 Горянський Павло Сергійович
Ручка9. 2487 Амірханова Тетяна
Ручка10. 2633 Шаповаленко Лариса Адамівна
Ручка11. 2553 Міщенко Вікторія
Ручка12. 2630 Шаповаленко Лариса Адамівна
Ручка13. 2743 Гермак Марина
Ручка14. 2558 Міщенко Вікторія
Ручка15. 2363 Лютоева Инна Владимировна
Механический карандаш16. 2343 Батрак Максим
Механический карандаш17. 2277 Данилова Надія Миколаївна
Механический карандаш18. 2073 Яровий Денис Володимирович
Механический карандаш19. 2490 Заєць Інна Валеріївна
Механический карандаш20. 2769 Пикальова Ірина
Механический карандаш21. 2725 Таранова Тетяна Леонідівна
Механический карандаш22. 2557 Міщенко Вікторія
Механический карандаш23. 2002 Ковальчук Оксана
Механический карандаш24. 2618 Бондаренко Александр
Механический карандаш25. 1873 Кисельова Тетяна
Механический карандаш26. 2326 Слізкова Ганна
Механический карандаш27. 2297 Філіпієва О.В.
Механический карандаш28. 2457 Гусаков Юрий
Механический карандаш29. 2429 Срібна Аліна Юріївна
Механический карандаш30. 2394 Запарій Т. А.
Спиннер31. 2568 Макс Тур
Спиннер32. 2612 Шматкова Єлізавета Володимирівна
Спиннер33. 2441 Срібна Аліна Юріївна
Спиннер34. 2678 Паламаренко Дарина Борисівна
Спиннер35. 2624 Бондаренко Александр
Спиннер36. 2305 Могила Лиана Юрьевна
Спиннер37. 2443 Срібна Аліна Юріївна
Спиннер38. 2207 Пикальова Ірина
Спиннер39. 2791 Холдай Ирина Анатольевна
Спиннер40. 2654 Шаповаленко Лариса Адамівна
Футболка41. 1843 Опонасенко Валерій Вікторович
Футболка42. 2582 Опонасенко Валерій Вікторович
Футболка43. 2667 Шаповаленко Лариса Адамівна
Футболка44. 2730 Таранова Тетяна Леонідівна
Футболка45. 2065 Стасюк Михайло Ярославович
Кружка46. 2410 Зубатенко Андрій Миколайович
Кружка47. 1887 Шаповаленко Лариса Адамівна
Кружка48. 2165 Опанасюк Лія Віталіївна
Кружка49. 2372 Рибакова Віра Василівна
Кружка50. 2601 Харківська Ірина В'ячеславівна
СУВЕНИРЫ PRIMA MARIA
Календарь1. 2322 Панченко Марія Олегівна
Календарь2. 2460 Мурашко Марія Олександрівна
Календарь3. 2624 Бондаренко Александр
Календарь4. 2486 Когут Олександа Андріївна
Календарь5. 2089 Рибакова Віра Василівна
Календарь6. 2639 Шаповаленко Лариса Адамівна
Календарь7. 2011 Радченко Евгеній
Календарь8. 1907 Круцюк Талина Іванівна
Календарь9. 2414 Шаповаленко Лариса Адамівна
Календарь10. 2006 Ковальчук Оксана
Календарь11. 2764 Пикальова Ірина
Календарь12. 1934 Горянський Павло Сергійович
Календарь13. 2443 Срібна Аліна Юріївна
Календарь14. 2670 Шаповаленко Лариса Адамівна
Календарь15. 2308 Домбровська Марина
Календарь16. 2635 Шаповаленко Лариса Адамівна
Календарь17. 2307 Домбровська Марина
Календарь18. 2610 Холдай Ирина Анатольевна
Календарь19. 2770 Пикальова Ірина
Календарь20. 2131 Рустамбеков Вадим Олександрович
Календарь21. 2123 Рустамбеков Вадим Олександрович
Календарь22. 2139 Рустамбеков Вадим Олександрович
Календарь23. 2352 Калашникова Дарья Константиновна
Календарь24. 2457 Гусаков Юрий
Календарь25. 2009 Ковальчук Оксана
Календарь26. 2138 Рустамбеков Вадим Олександрович
Календарь27. 2384 Іщенко Є.І.
Календарь28. 2126 Рустамбеков Вадим Олександрович
Календарь29. 2697 Міщенко Вікторія
Календарь30. 2669 Шаповаленко Лариса Адамівна
Календарь31. 2070 Іщенко Є.І.
Календарь32. 2378 Рибакова Віра Василівна
Календарь33. 2689 Міщенко Вікторія
Календарь34. 2342 Горянський Павло Сергійович
Календарь35. 2093 Рибакова Віра Василівна
Календарь36. 2455 Гусаков Юрий
Календарь37. 2118 Перепелюк Тетяна Василівна
Сумка38. 2158 Рустамбеков Вадим Олександрович
Гель для душа39. 2412 Мінакова Крістіна Сергіївна
Гель для душа40. 1963 Молочний Сергій Миколайович
Гель для душа41. 2288 Данилова Надія Миколаївна
Гель для душа42. 1866 Нерсесян Кароліна
Гель для душа43. 2765 Пикальова Ірина
Шампунь44. 2128 Рустамбеков Вадим Олександрович
Чехол IPHONE 645. 2058 Коргинська Олена Петрівна
ПАРТНЕРЫ ТРЦ
Сертификат NAILS BAR1. 2049 Панасюк Олена Іванівна
Сертификат LUCKY LOOK2. 2352 Калашникова Дарья Константиновна
Сертификат LUCKY LOOK3. 2605 Харківська Ірина В'ячеславівна
Подарочный набор ISEI4. 2276 Данилова Надія Миколаївна
Подарочный набор ISEI5. 1856 Батрак Макс
*Переможці можуть забрати свої подарунки протягом 3 днів від дати оголошення результатів.