«Прованс» у ТРЦ Gulliver! - news from SEC Gulliver

«Прованс» у ТРЦ Gulliver!

20 травня у ТРЦ Gulliver розпочав роботу новий магазин українського виробника домашнього текстилю та предметів декору "Прованс".


20 травня у ТРЦ Gulliver розпочав роботу новий магазин українського виробника домашнього текстилю та предметів декору "Прованс".

Десятий, ювілейний, магазин мережі розташовано на 4 поверсі ТРЦ Gulliver. Асортимент товарів для дому та інтер'єру, які представлені у торгово-розважальному центрі, розширено.

«Комфорт, затишок і сімейні цінності - це основи філософії нашого бренду, - коментує бренд-менеджер мережі "Прованс" Марина Краус. - Ми пропонуємо нашим покупцям найкращі та якісні товари для створення комфорту і приємної атмосфери в улюбленій оселі. Наш текстиль виготовляється в Україні, для пошиття виробів ми використовуємо якісні італійські тканини, ексклюзивним імпортером яких є наша компанія. Щодо модних тенденцій, то в новому сезоні ми пропонуємо покупцям широкий асортимент виробів у традиційному прованському стилі - з акцентом на рослинні мотиви і квіткові візерунки».

У період з 20 по 24 травня перших відвідувачів магазину чекають приємні сюрпризи та подарунки, гарантоване отримання клубної картки від мережі «Прованс», а також можливість взяти участь у розіграші цінних призів.

Довідка
Торгова марка «Прованс» спеціалізується на виробництві високоякісного домашнього текстилю з кращих італійських тканин, а також пропонує покупцям широкий вибір товарів для дому та готові комплексні інтер'єрні рішення для облаштування кухні, спальні або вітальні.
На сьогоднішні мережа «Прованс» представлена ​​у Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Павлограді. У найближчих планах - відкриття ще кількох магазинів у Києві та Львові, а також монобрендового інтернет-магазину.

Gifts for any budget: a selection from UAmade Gifts for any budget: a selection from UAmade Raiding: BFC Gulliver's Statement on the Transfer of its Main Asset to ARMA Management Raiding: BFC Gulliver's Statement on the Transfer of its Main Asset to ARMA Management BOSS | Samsonite! BOSS | Samsonite! More