«Прованс» у ТРЦ Gulliver! - news from SEC Gulliver

«Прованс» у ТРЦ Gulliver!

20 травня у ТРЦ Gulliver розпочав роботу новий магазин українського виробника домашнього текстилю та предметів декору "Прованс".


20 травня у ТРЦ Gulliver розпочав роботу новий магазин українського виробника домашнього текстилю та предметів декору "Прованс".

Десятий, ювілейний, магазин мережі розташовано на 4 поверсі ТРЦ Gulliver. Асортимент товарів для дому та інтер'єру, які представлені у торгово-розважальному центрі, розширено.

«Комфорт, затишок і сімейні цінності - це основи філософії нашого бренду, - коментує бренд-менеджер мережі "Прованс" Марина Краус. - Ми пропонуємо нашим покупцям найкращі та якісні товари для створення комфорту і приємної атмосфери в улюбленій оселі. Наш текстиль виготовляється в Україні, для пошиття виробів ми використовуємо якісні італійські тканини, ексклюзивним імпортером яких є наша компанія. Щодо модних тенденцій, то в новому сезоні ми пропонуємо покупцям широкий асортимент виробів у традиційному прованському стилі - з акцентом на рослинні мотиви і квіткові візерунки».

У період з 20 по 24 травня перших відвідувачів магазину чекають приємні сюрпризи та подарунки, гарантоване отримання клубної картки від мережі «Прованс», а також можливість взяти участь у розіграші цінних призів.

Довідка
Торгова марка «Прованс» спеціалізується на виробництві високоякісного домашнього текстилю з кращих італійських тканин, а також пропонує покупцям широкий вибір товарів для дому та готові комплексні інтер'єрні рішення для облаштування кухні, спальні або вітальні.
На сьогоднішні мережа «Прованс» представлена ​​у Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Павлограді. У найближчих планах - відкриття ще кількох магазинів у Києві та Львові, а також монобрендового інтернет-магазину.

According to the results of an independent rating study, the Ukrainian People's Prize - 2020 Gulliver Shopping Center became the best shopping and entertainment center in Kiev According to the results of an independent rating study, the Ukrainian People's Prize - 2020 Gulliver Shopping Center became the best shopping and entertainment center in Kiev Еvening with humor from Silpo at Gulliver Еvening with humor from Silpo at Gulliver Coffee with ice cream and ice cream with coffee. Massimo Gelarty opens a new format - Gelarty café glacé in the Gulliver shopping center. Coffee with ice cream and ice cream with coffee. Massimo Gelarty opens a new format - Gelarty café glacé in the Gulliver shopping center. More