«Прованс» у ТРЦ Gulliver! - news from SEC Gulliver

«Прованс» у ТРЦ Gulliver!

20 травня у ТРЦ Gulliver розпочав роботу новий магазин українського виробника домашнього текстилю та предметів декору "Прованс".


20 травня у ТРЦ Gulliver розпочав роботу новий магазин українського виробника домашнього текстилю та предметів декору "Прованс".

Десятий, ювілейний, магазин мережі розташовано на 4 поверсі ТРЦ Gulliver. Асортимент товарів для дому та інтер'єру, які представлені у торгово-розважальному центрі, розширено.

«Комфорт, затишок і сімейні цінності - це основи філософії нашого бренду, - коментує бренд-менеджер мережі "Прованс" Марина Краус. - Ми пропонуємо нашим покупцям найкращі та якісні товари для створення комфорту і приємної атмосфери в улюбленій оселі. Наш текстиль виготовляється в Україні, для пошиття виробів ми використовуємо якісні італійські тканини, ексклюзивним імпортером яких є наша компанія. Щодо модних тенденцій, то в новому сезоні ми пропонуємо покупцям широкий асортимент виробів у традиційному прованському стилі - з акцентом на рослинні мотиви і квіткові візерунки».

У період з 20 по 24 травня перших відвідувачів магазину чекають приємні сюрпризи та подарунки, гарантоване отримання клубної картки від мережі «Прованс», а також можливість взяти участь у розіграші цінних призів.

Довідка
Торгова марка «Прованс» спеціалізується на виробництві високоякісного домашнього текстилю з кращих італійських тканин, а також пропонує покупцям широкий вибір товарів для дому та готові комплексні інтер'єрні рішення для облаштування кухні, спальні або вітальні.
На сьогоднішні мережа «Прованс» представлена ​​у Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Павлограді. У найближчих планах - відкриття ще кількох магазинів у Києві та Львові, а також монобрендового інтернет-магазину.

Gulliver, as always in the center of events! Gulliver, as always in the center of events! 18.02.20 Pole dance is about strength and endurance, about beauty and physical health, about sports and the arts at the same time. Pole dance is about strength and endurance, about beauty and physical health, about sports and the arts at the same time. 18.02.20 Have a dinner with Andre Tan! Have a dinner with Andre Tan! 17.02.20 More