O bag Ukraine

O bag - перший бренд в світі аксесуарів, що дозволяє власноруч зібрати сумку або годинник, які будуть подобатися дівчині на всі 100%. Без «але», «не впевнена» і «треба подумати».

У O bag існує кілька лінійок сумок, які відрізняються за своєю формою і розміром, мають додаткові аксесуари, які з кожним сезоном оновлюються і можуть легко замінюватися та міксуватися. Циферблати і ремінці найрізноманітніших кольорів та дизайну дозволять зібрати тільки свій, унікальний і неповторний комплект годинника

Shop TOUS 1 поверх TOUS — відомий іспанський ювелірний бренд, заснований в 1920 році. Відмінною рисою бренду є інноваційний дизайн в поєднанні з традиціями та найвищою якістю прикрас. Shop Stone Planet 2 поверх Магазин Stone Planet пропонує широкий вибір ювелірних прикрас зі срібла та золота зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів. У своїх виробах ми використовуємо тільки натуральні камені високої якості. У нас ви знайдете рубін, сапфір, смарагд, турмалін, аквамарин, морганит, геліодор, місячний камінь, різні види опалів і гранатів, а так само багато інших камені.З моменту заснування в 2006 році, Stone Planet є постійними учасником міжнародних ювелірних виставок. Сьогодні, ТМ Stone Planet - це оригінальні та цікаві прикраси, виконані в лаконічному дизайні, з акцентом на красу каменю, а так само авторські, єдині в своєму роді вироби з каменями преміального класу.Наші прикраси підкреслять вашу індивідуальність! Shop O bag Ukraine 2 поверх O bag Ukraine — офіційне представництво італійського бренду O bag в Україні. Shop Brilliant 1 поверх Brilliant - ювелірні вироби, великий вибір дизайну, де кожен знайде для себе щось особливе.
Більше