Lavus

Lavus Jewellery - компанія представляє ювелірні прикраси з золота і срібла провідних європейських і світових виробників, таких брендів як - Roberto Bravo (Італія), Guerci Pallavidini (Італія), Misis (Італія), Pasquale Bruni (Італія), Antonellis (Бельгія) та інші.

Roberto Bravo - це бренд для тих, хто відчуває себе особливим, хто не терпить одноманітності, це ювелірний бренд з зухвалим і незвичайним дизайном, в якому сучасні лінії переплітаються з дизайном навіяним добою ренесансу.


Guerci Pallavidini - компанія для тих, хто цінує високу якість ювелірних виробів. Гарантовано висока якість, неординарний дизайн і індивідуальний підхід до виготовлення оправ дозволяє максимально підкреслити красу каменів украшеній.Каждое ювелірний виріб проходить індивідуальну обробку, що є відмінною рисою компанії.

Кажуть, що красу можна візуалізувати, що ж, досить один раз побачити прикраси Misis щоб зрозуміти, як виглядає справжня краса. Кожен виріб Misis наче ввібрало в себе романтичність Венеції і модні тенденції Мілана, перетворившись в неповторний шедевр ювелірного мистецтва. Кожне колечко або пара сережок виконується вручну. Навіть сама непомітна деталь виконана руками майстра ювелірного мистецтва. Можна сміливо сказати, що ви не знайдете однакових прикрас навіть якщо вони будуть з однієї колекції.

Antonellis - це друге ім'я діамантових прикрас найвищої проби. Вишукано простий дизайн і тільки детально відібрані матеріали чітко виділяють фірмовий почерк ювелірного дому. Матеріали, переважно використовувані брендом - класичні діаманти абсолютної чистоти. Власні елементи контролю за високими стандартами якості представлені Алмазної лабораторією Antonellis (HRD), визнаної у всьому світі. Одна з небагатьох компанія пропонує таку престижну гарантію якості. Але головне - це мета для якої вона служить: зробити жінку в сяйві діамантів ще більш чудовою

Shop Stone Planet 2 поверх Магазин Stone Planet пропонує широкий вибір ювелірних прикрас зі срібла та золота зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів. У своїх виробах ми використовуємо тільки натуральні камені високої якості. У нас ви знайдете рубін, сапфір, смарагд, турмалін, аквамарин, морганит, геліодор, місячний камінь, різні види опалів і гранатів, а так само багато інших камені.З моменту заснування в 2006 році, Stone Planet є постійними учасником міжнародних ювелірних виставок. Сьогодні, ТМ Stone Planet - це оригінальні та цікаві прикраси, виконані в лаконічному дизайні, з акцентом на красу каменю, а так само авторські, єдині в своєму роді вироби з каменями преміального класу.Наші прикраси підкреслять вашу індивідуальність! Shop Brilliant 1 поверх Brilliant - ювелірні вироби, великий вибір дизайну, де кожен знайде для себе щось особливе. Shop Chronicles 4 поверх Chronicles - ювелірний бренд виробів з натурального українського бурштину. Shop O bag Ukraine 2 поверх O bag Ukraine — офіційне представництво італійського бренду O bag в Україні.
Більше