Lavus недоступний

Lavus Jewellery - компанія представляє ювелірні прикраси з золота і срібла провідних європейських і світових виробників, таких брендів як - Roberto Bravo (Італія), Guerci Pallavidini (Італія), Misis (Італія), Pasquale Bruni (Італія), Antonellis (Бельгія) та інші.

Roberto Bravo - це бренд для тих, хто відчуває себе особливим, хто не терпить одноманітності, це ювелірний бренд з зухвалим і незвичайним дизайном, в якому сучасні лінії переплітаються з дизайном навіяним добою ренесансу.


Guerci Pallavidini - компанія для тих, хто цінує високу якість ювелірних виробів. Гарантовано висока якість, неординарний дизайн і індивідуальний підхід до виготовлення оправ дозволяє максимально підкреслити красу каменів украшеній.Каждое ювелірний виріб проходить індивідуальну обробку, що є відмінною рисою компанії.

Кажуть, що красу можна візуалізувати, що ж, досить один раз побачити прикраси Misis щоб зрозуміти, як виглядає справжня краса. Кожен виріб Misis наче ввібрало в себе романтичність Венеції і модні тенденції Мілана, перетворившись в неповторний шедевр ювелірного мистецтва. Кожне колечко або пара сережок виконується вручну. Навіть сама непомітна деталь виконана руками майстра ювелірного мистецтва. Можна сміливо сказати, що ви не знайдете однакових прикрас навіть якщо вони будуть з однієї колекції.

Antonellis - це друге ім'я діамантових прикрас найвищої проби. Вишукано простий дизайн і тільки детально відібрані матеріали чітко виділяють фірмовий почерк ювелірного дому. Матеріали, переважно використовувані брендом - класичні діаманти абсолютної чистоти. Власні елементи контролю за високими стандартами якості представлені Алмазної лабораторією Antonellis (HRD), визнаної у всьому світі. Одна з небагатьох компанія пропонує таку престижну гарантію якості. Але головне - це мета для якої вона служить: зробити жінку в сяйві діамантів ще більш чудовою