Dominant Diamonds

Діамантові салони «Dominant Diamonds» - магазини преміум-класу від ювелірної мережі «Золотий Вік». Ідея створення ексклюзивних монобрендових салонів виникла вже давно, компанія прагнула виділити лінійку преміум-сегменту, підкреслити її статусність і унікальність каменів, які прикрашають коштовні вироби бренду.

До бренду «Dominant Diamonds» ми підійшли з ювелірною точністю, тому він відрізняється якісно новим сучасним інтер’єром поєднаним із традиційною вишуканою класикою та незмінним високим рівнем обслуговування. Обличчям діамантових салонів у 2019 році обрано Дашу Астаф’єву, чарівність і королівський шарм якої прикрашає інтер’єр «Dominant Diamonds».

Головною відмінністю прикрас «Dominant Diamonds» є вироби з рідкісних дорогоцінних каменів високої якості. Широка асортиментна політика кольорових діамантів інкрустованих білим, жовтим або рожевим золотом дозволяє обрати подарунок найвибагливішому клієнту. Камені для ювелірних прикрас ретельно відібрані за чистотою та мають класичне огранування 57 граней для максимального світовідображення.

В наших діамантових салонах цінують довіру клієнтів, тому для їх зручності компанія надає гарантійне обслуговування придбаних ювелірних виробів «Dominant Diamonds».

Недарма кращі друзі жінок – це Діаманти, а розкішне кольє, сережки чи обручка від діамантового салону «Dominant Diamonds» подарує своїй власниці святковий настрій та здійснить найзаповітніші мрії.

Shop ДЕКА 1 поверх Дека - магазин годинників №1 в Україні. Підкреслити свій статус, індивідуальність та вишуканий смак, створити свій унікальний стиль – вже понад 25 років компанія ДЕКА допомагає своїм клієнтам виразити себе через придбання брендових годинників. Shop Marc & Andre 3 поверх Marc & André - французький бренд жіночої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Marc & André ідеально підкреслюють красу і неповторність жіночого тіла. Адже гардероб жінки немислимий без красивої нижньої білизни, стильних купальників і якісного комфортного домашнього одягу. Протягом багатьох років Marc & André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану і комфортну продукцію. Shop Stone Planet 2 поверх Магазин Stone Planet пропонує широкий вибір ювелірних прикрас зі срібла та золота зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів. У своїх виробах ми використовуємо тільки натуральні камені високої якості. У нас ви знайдете рубін, сапфір, смарагд, турмалін, аквамарин, морганит, геліодор, місячний камінь, різні види опалів і гранатів, а так само багато інших камені.З моменту заснування в 2006 році, Stone Planet є постійними учасником міжнародних ювелірних виставок. Сьогодні, ТМ Stone Planet - це оригінальні та цікаві прикраси, виконані в лаконічному дизайні, з акцентом на красу каменю, а так само авторські, єдині в своєму роді вироби з каменями преміального класу.Наші прикраси підкреслять вашу індивідуальність! Shop SOVA 1 поверх SOVA, jewelry house - це нове ім'я в світі краси і досконалості!
Більше