На «Площі зірок» відкрили три видатні зірки спорту - новини від ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» відкрили три видатні зірки спорту

14 липня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися три яскраві зірки спорту. Перша «запалала» на честь видатного хокеїста Олексія Житника, який присвятив професійному хокею більше 40 років, провів на високому рівні 21 сезон, Олімпійського чемпіона та срібного призера Олімпіади 1998 року та Чемпіонату світу 1992 року. Друга – на честь української паралімпійки, пауерліфтерк и,  Заслуженого майстера спорту України , паралімпійської чемпіонка  2004 ,  2008  та  2016  років, срібної призерки  2000  року, бронзової призерки  Паралімпійських ігор 2012 року  у Лондоні – Лідій Соловйової та третя для Олексія Михайличенка – українськ ого  футболіст а, українського  тренер а і функціонера, Заслуженого майстра спорту  СРСР та Заслуженого тренера України.

Зірки спорту з’явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої представники Gulliver, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, НОК. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок. Отримавши зірку на «Площі зірок» український футболіст Олексій Михайличенко відзначив: «Кожна перемога - це певний рубіж, крок вперед. Цікавий факт: мені вдавалося вигравати золото різних чемпіонатів, Олімпіади, однак в моєму активі практично немає індивідуальних призів. Зрештою, я не марнославний - Лобановський навчив мене діяти виключно в інтересах команди». Тетяна Атаджанова, PR Директор ТРЦ Gulliver, як представник головного ініціатора соціального проекту «Площа зірок» відзначила: «Проект має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху».

14 липня 2021 року закладено 67, 68 та 69 зірку на «Площі зірок» і це 39, 40 та 41 зірки на частині «Спорт». Довідка: «Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше