Обогати свой фото опыт - новини від ТРЦ Гулівер

Обогати свой фото опыт

Присоединяйся к встрече с профессиональным фотографом Сергеем Остаповским, который является одним из авторов журнала Playboy.

Присоединяйся к встрече с профессиональным фотографом Сергеем Остаповским, который является одним из авторов журнала Playboy. Он работает в жанре модельной, гламурной и artnude фотографии.
Не теряй возможность научиться у специалиста навыкам работы с красивой женщиной и раскрыть на фотографии ее загадочный образ.

Червень багатий не тільки на класні івенти, але і на відкриття магазинів у ТРЦ Gulliver Червень багатий не тільки на класні івенти, але і на відкриття магазинів у ТРЦ Gulliver Зустрічай нову колекцію ANDRE TAN, створену разом з Катериною Осадчою Зустрічай нову колекцію ANDRE TAN, створену разом з Катериною Осадчою Мрієш про стильні окуляри за вигідною ціною? В LuckyLOOK розпочинаються шалені знижки! Пропозиція, що можлива тільки у нас! Мрієш про стильні окуляри за вигідною ціною? В LuckyLOOK розпочинаються шалені знижки! Пропозиція, що можлива тільки у нас! Більше