ТРЦ Gulliver презентував фотовиставку «Історія Євробачення» - новини від ТРЦ Гулівер

ТРЦ Gulliver презентував фотовиставку «Історія Євробачення»

Фотопроект «Історія Євробачення» представляє найяскравіші моменти пісенного телевізійного конкурсу за його більш, ніж шестидесятирічну історію, а також незабутні виступи України на Євробаченні.
Фотопроект «Історія Євробачення» представляє найяскравіші моменти пісенного телевізійного конкурсу за його більш, ніж шестидесятирічну історію, а також незабутні виступи України на Євробаченні.Експозиція включає в себе фотографії, які раніше ніде не були представлені, і складається з 48 робіт.У фотопроекті «Історія Євробачення» можна побачити легендарні фото нагородження групи АВВА в 1974 році, сльози радості переможниці 33 конкурсу Селін Діон, виступ німецького колективу «Чингізхан», створеного в 1979 році спеціально для виступу на Євробаченні, зміни головного призу Євробачення, «дикі танці »Руслани в Стамбулі в 2004 році і багато іншогоУнікальні історичні фото були надані EBU (Європейською мовною спілкою) і Global Images Ukraine, ексклюзивним представником міжнародного новинного агентства Getty Images в Україні.Окрім виставки, на фанатів «Євробачення» чекає ціла низка автограф-сесій із музикантами, які тим чи іншим чином пов`язані з конкурсом пісні. Це і учасники Національного відбору до «Євробачення» і учасники цьогорічного конкурсу. Нижче точна інформація щодо автограф-сесій:28.04 гурт DETACH30.04 TAYANNA3.05 oTorvald, а також представники двох інших країн на «Євробаченні»4.05 представники трьох країн на цьогорічному «Євробаченні» (інформація оновлюється)..Зберігайте собі графік та зустрінемось у ТРЦ Gulliver!
Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше