ТРЦ Gulliver презентував фотовиставку «Історія Євробачення» - news from SEC Gulliver

ТРЦ Gulliver презентував фотовиставку «Історія Євробачення»

Фотопроект «Історія Євробачення» представляє найяскравіші моменти пісенного телевізійного конкурсу за його більш, ніж шестидесятирічну історію, а також незабутні виступи України на Євробаченні.
Фотопроект «Історія Євробачення» представляє найяскравіші моменти пісенного телевізійного конкурсу за його більш, ніж шестидесятирічну історію, а також незабутні виступи України на Євробаченні.Експозиція включає в себе фотографії, які раніше ніде не були представлені, і складається з 48 робіт.У фотопроекті «Історія Євробачення» можна побачити легендарні фото нагородження групи АВВА в 1974 році, сльози радості переможниці 33 конкурсу Селін Діон, виступ німецького колективу «Чингізхан», створеного в 1979 році спеціально для виступу на Євробаченні, зміни головного призу Євробачення, «дикі танці »Руслани в Стамбулі в 2004 році і багато іншогоУнікальні історичні фото були надані EBU (Європейською мовною спілкою) і Global Images Ukraine, ексклюзивним представником міжнародного новинного агентства Getty Images в Україні.Окрім виставки, на фанатів «Євробачення» чекає ціла низка автограф-сесій із музикантами, які тим чи іншим чином пов`язані з конкурсом пісні. Це і учасники Національного відбору до «Євробачення» і учасники цьогорічного конкурсу. Нижче точна інформація щодо автограф-сесій:28.04 гурт DETACH30.04 TAYANNA3.05 oTorvald, а також представники двох інших країн на «Євробаченні»4.05 представники трьох країн на цьогорічному «Євробаченні» (інформація оновлюється)..Зберігайте собі графік та зустрінемось у ТРЦ Gulliver!
Gulliver, as always in the center of events! Gulliver, as always in the center of events! 18.02.20 Pole dance is about strength and endurance, about beauty and physical health, about sports and the arts at the same time. Pole dance is about strength and endurance, about beauty and physical health, about sports and the arts at the same time. 18.02.20 Have a dinner with Andre Tan! Have a dinner with Andre Tan! 17.02.20 More