Sonya Kay в ТРЦ Gulliver! - новини від ТРЦ Гулівер

Sonya Kay в ТРЦ Gulliver!

Gulliver Star Club продовжується!

Gulliver Star Club продовжується!

Наступна зустріч відбудеться 3 вересня із Sonya Kay – Соня Кей!

Sonya Kay – молода й талановита співачка, танцівниця і дизайнер. Її пісні автобіографічні, вони присвячені відносинам між молодими людьми, які виникають в юності, першим переживанням і, звичайно ж, любові, тому слухач співпереживає кожну пісню.
Навесні 2015 року з’являється кліп і ремейк на сингл і ремікс «Обійми мене», а в серпні – кліп «Вільна».

Період з кінця 2015 року і весь 2016 рік був присвячений створенню абсолютно нового проекту в стилі tropical house з елементами deep house. Концертна програма і новий альбом представлені в двох мовних версіях – українській та англійській.

Пісні в новому стилі:

«Знаю я твоя»

«Зоряний саундтрек»

«Мелодія»

«Рай»

«Понад плаєм»

Найближчим часом будуть створені ще два кліпи на композиції з нового альбому.

У 2018 році відбудеться презентація альбому та концертної програми в живому виконанні з абсолютно нової Sonya Kay: «Я – один з вас і співаю про вас!»

Зустрінемось!

#gulliver #gulliverstarclub

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше