Sonya Kay в ТРЦ Gulliver! - новини від ТРЦ Гулівер

Sonya Kay в ТРЦ Gulliver!

Gulliver Star Club продовжується!

Gulliver Star Club продовжується!

Наступна зустріч відбудеться 3 вересня із Sonya Kay – Соня Кей!

Sonya Kay – молода й талановита співачка, танцівниця і дизайнер. Її пісні автобіографічні, вони присвячені відносинам між молодими людьми, які виникають в юності, першим переживанням і, звичайно ж, любові, тому слухач співпереживає кожну пісню.
Навесні 2015 року з’являється кліп і ремейк на сингл і ремікс «Обійми мене», а в серпні – кліп «Вільна».

Період з кінця 2015 року і весь 2016 рік був присвячений створенню абсолютно нового проекту в стилі tropical house з елементами deep house. Концертна програма і новий альбом представлені в двох мовних версіях – українській та англійській.

Пісні в новому стилі:

«Знаю я твоя»

«Зоряний саундтрек»

«Мелодія»

«Рай»

«Понад плаєм»

Найближчим часом будуть створені ще два кліпи на композиції з нового альбому.

У 2018 році відбудеться презентація альбому та концертної програми в живому виконанні з абсолютно нової Sonya Kay: «Я – один з вас і співаю про вас!»

Зустрінемось!

#gulliver #gulliverstarclub

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше