САМА НІЖНІСТЬ: ВИТОНЧЕНІ КОМПЛЕКТИ БІЛИЗНИ ДЛЯ РОМАНТИЧНОГО НАСТРОЮ - новини від ТРЦ Гулівер

САМА НІЖНІСТЬ: ВИТОНЧЕНІ КОМПЛЕКТИ БІЛИЗНИ ДЛЯ РОМАНТИЧНОГО НАСТРОЮ

Є такі комплекти білизни, дивлячись на які, хочеться з придихом сказати лише одне: « Як ніжно...» — ці моделі, як правило, відрізняються невагомими матеріалами, повітряними відтінками і легким кроєм.

М'яке мереживо, романтичний візерунок і напівпрозора тканина здатні творити чудеса: піднімати самооцінку, малювати щасливу посмішку на обличчі, дарувати безмежний спокій і навіть спокушати.

Мереживна історія

Мереживо завжди закликає до чуттєвості, а якщо воно кольору рожевої пудри, ранкової чайної троянди або блакитних хвиль, в гру вступає трепетна витонченість, чарівності якої неможливо опиратися. Напівпрозорі мереживні комплекти надають образу м'якості — особливо добре це виходить у лінії Secret de charme та Illustre Inconnue від Aubade, у комплекті Farandole від Chantal Thomass, чарівних Refined Glamour від Wonderbra і Seduction від Marlies Dekkers.

Акцент на бретелі 

Незвичайний дизайн бретелей робить ставку на тендітні плечі і тонкі ключиці, і розмито, немов напівнатяком, привертає увагу до зони декольте. Подвійні або широкі мереживні бретелі, а може тонкі, декоративні, що пікантно обрамляють груди? Відповідь є в лініях Champs-Elysees та Femme від Aubade, розкішної Space Odyssey і сміливої Gloria від Marlies Dekkers, та повітряної Flagrant delice від Chantal Thomass.

Тендітна сітка

Ніжність і відвертість єднаються, якщо мова йде про білизну з сіткою: вона оголює оксамитову шкіру і стирає межу між реальністю і фантазією. Найніжніші, але й найпалкіші комплекти є в лініях Fall in love від Passionata, Nymphea Paradis та Nudessence від Aubade і Generous Mod від DIM.

Полегшений дизайн

Мінімалізм та витонченість — вірні друзі: варто розфарбувати лаконічний бюстгальтер в пудрові, молочні та рожеві відтінки, додати трошки мережива або фігурний край, як він знаходить особливу легкість. Переконатися в цьому легко з романтичною лінією Georgia від Passionata, Addicte від Chantal Thomass, Generous або Sublime Dentelle від DIM.

До школи знов До школи знов Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Більше