Романтична fashion story колекції білизни Yamamay осінь/зима 2016-17 - новини від ТРЦ Гулівер

Романтична fashion story колекції білизни Yamamay осінь/зима 2016-17

П'янкий танець листя, прощальний спів птахів перед відльотом у вирій, золотисті сонячні промені, які пробиваються крізь гілля дерев, і довгі прогулянки вулицями та парками - восени кохання всюди!
ЗАКОХАТИСЯ В ОСІНЬП'янкий танець листя, прощальний спів птахів перед відльотом у вирій, золотисті сонячні промені, які пробиваються крізь гілля дерев, і довгі прогулянки вулицями та парками - восени кохання всюди! У надихаючій зйомці італійський бренд Yamamay підсилює романтичний настрій сезону, відпускаючи фантазію в політ.Чорні, білі, монохромні, квіткові, анімалістичні та однотонні, спокусливі комплекти нижньої білизни та затишний одяг для дому - різноманітність колекції Yamamay осінь/зима 2016-17 дозволяє втілити мрії кожної жінки. Буде вона віддаватися солодким мріям у романтичних ажурних комплектах, примірить на себе образ рокової спокусниці в білизні з леопардовим принтом або стане безтурботною веселою дівчиною у симпатичних піжамах - моделі Yamamay створять чудовий настрій.Fashion story Yamamay розкриває 7 світів колекції, кожен з яких втілює яскравий індивідуальний стиль. Ordinary Love - це історія про вишукане поєднання чорного та білого кольорів разом із тонким мереживом, яке нехай і є звичним для білизни, але незмінно кожен раз надихає на нові образи. Світ Fairy Dream занурює в ніжну й тендітну атмосферу білосніжної ажурності, яка підійде як для наречених, так і для того, щоб додати романтики будням. Кокетливий Romantic Scent зачаровує безневинними пильно-рожевими квітами, а провокаційний Infatuation залицяється з природними інстинктами завдяки хижим принтам та чарівному крою. Hypnotic Shades - це розкішна спокуса в блакитних, кавових, малинових та малахітових відтінках, а Happy Mornings - втілена безтурботність розслабленого домашнього ранку. Знайшлося місце в зйомці й для чоловіків - розділ Gentleman демонструє чоловічу білизну та одяг для дому, як класичну, так і з кумедними принтами.
 2-yamamay-2016-10-11-in3-yamamay-2016-10-11-in4-yamamay-2016-10-11-in 5-yamamay-2016-10-11-in
Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше