Романтична fashion story колекції білизни Yamamay осінь/зима 2016-17 - news from SEC Gulliver

Романтична fashion story колекції білизни Yamamay осінь/зима 2016-17

П'янкий танець листя, прощальний спів птахів перед відльотом у вирій, золотисті сонячні промені, які пробиваються крізь гілля дерев, і довгі прогулянки вулицями та парками - восени кохання всюди!
ЗАКОХАТИСЯ В ОСІНЬП'янкий танець листя, прощальний спів птахів перед відльотом у вирій, золотисті сонячні промені, які пробиваються крізь гілля дерев, і довгі прогулянки вулицями та парками - восени кохання всюди! У надихаючій зйомці італійський бренд Yamamay підсилює романтичний настрій сезону, відпускаючи фантазію в політ.Чорні, білі, монохромні, квіткові, анімалістичні та однотонні, спокусливі комплекти нижньої білизни та затишний одяг для дому - різноманітність колекції Yamamay осінь/зима 2016-17 дозволяє втілити мрії кожної жінки. Буде вона віддаватися солодким мріям у романтичних ажурних комплектах, примірить на себе образ рокової спокусниці в білизні з леопардовим принтом або стане безтурботною веселою дівчиною у симпатичних піжамах - моделі Yamamay створять чудовий настрій.Fashion story Yamamay розкриває 7 світів колекції, кожен з яких втілює яскравий індивідуальний стиль. Ordinary Love - це історія про вишукане поєднання чорного та білого кольорів разом із тонким мереживом, яке нехай і є звичним для білизни, але незмінно кожен раз надихає на нові образи. Світ Fairy Dream занурює в ніжну й тендітну атмосферу білосніжної ажурності, яка підійде як для наречених, так і для того, щоб додати романтики будням. Кокетливий Romantic Scent зачаровує безневинними пильно-рожевими квітами, а провокаційний Infatuation залицяється з природними інстинктами завдяки хижим принтам та чарівному крою. Hypnotic Shades - це розкішна спокуса в блакитних, кавових, малинових та малахітових відтінках, а Happy Mornings - втілена безтурботність розслабленого домашнього ранку. Знайшлося місце в зйомці й для чоловіків - розділ Gentleman демонструє чоловічу білизну та одяг для дому, як класичну, так і з кумедними принтами.
 2-yamamay-2016-10-11-in3-yamamay-2016-10-11-in4-yamamay-2016-10-11-in 5-yamamay-2016-10-11-in
Bowling Club Gulliver is already open Bowling Club Gulliver is already open A shop-in-shop of Eldorado.ua has opened in Gulliver shopping mall A shop-in-shop of Eldorado.ua has opened in Gulliver shopping mall From today the Oscar cinema resumes its work at Gulliver mall From today the Oscar cinema resumes its work at Gulliver mall More