Романтична fashion story колекції білизни Yamamay осінь/зима 2016-17 - news from SEC Gulliver

Романтична fashion story колекції білизни Yamamay осінь/зима 2016-17

П'янкий танець листя, прощальний спів птахів перед відльотом у вирій, золотисті сонячні промені, які пробиваються крізь гілля дерев, і довгі прогулянки вулицями та парками - восени кохання всюди!
ЗАКОХАТИСЯ В ОСІНЬП'янкий танець листя, прощальний спів птахів перед відльотом у вирій, золотисті сонячні промені, які пробиваються крізь гілля дерев, і довгі прогулянки вулицями та парками - восени кохання всюди! У надихаючій зйомці італійський бренд Yamamay підсилює романтичний настрій сезону, відпускаючи фантазію в політ.Чорні, білі, монохромні, квіткові, анімалістичні та однотонні, спокусливі комплекти нижньої білизни та затишний одяг для дому - різноманітність колекції Yamamay осінь/зима 2016-17 дозволяє втілити мрії кожної жінки. Буде вона віддаватися солодким мріям у романтичних ажурних комплектах, примірить на себе образ рокової спокусниці в білизні з леопардовим принтом або стане безтурботною веселою дівчиною у симпатичних піжамах - моделі Yamamay створять чудовий настрій.Fashion story Yamamay розкриває 7 світів колекції, кожен з яких втілює яскравий індивідуальний стиль. Ordinary Love - це історія про вишукане поєднання чорного та білого кольорів разом із тонким мереживом, яке нехай і є звичним для білизни, але незмінно кожен раз надихає на нові образи. Світ Fairy Dream занурює в ніжну й тендітну атмосферу білосніжної ажурності, яка підійде як для наречених, так і для того, щоб додати романтики будням. Кокетливий Romantic Scent зачаровує безневинними пильно-рожевими квітами, а провокаційний Infatuation залицяється з природними інстинктами завдяки хижим принтам та чарівному крою. Hypnotic Shades - це розкішна спокуса в блакитних, кавових, малинових та малахітових відтінках, а Happy Mornings - втілена безтурботність розслабленого домашнього ранку. Знайшлося місце в зйомці й для чоловіків - розділ Gentleman демонструє чоловічу білизну та одяг для дому, як класичну, так і з кумедними принтами.
 2-yamamay-2016-10-11-in3-yamamay-2016-10-11-in4-yamamay-2016-10-11-in 5-yamamay-2016-10-11-in
According to the results of an independent rating study, the Ukrainian People's Prize - 2020 Gulliver Shopping Center became the best shopping and entertainment center in Kiev According to the results of an independent rating study, the Ukrainian People's Prize - 2020 Gulliver Shopping Center became the best shopping and entertainment center in Kiev Еvening with humor from Silpo at Gulliver Еvening with humor from Silpo at Gulliver Coffee with ice cream and ice cream with coffee. Massimo Gelarty opens a new format - Gelarty café glacé in the Gulliver shopping center. Coffee with ice cream and ice cream with coffee. Massimo Gelarty opens a new format - Gelarty café glacé in the Gulliver shopping center. More