Перший в Україні ZARA HOME відкриється в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Перший в Україні ZARA HOME відкриється в ТРЦ Gulliver

В даний час ZARA HOME налічує близько 500 магазинів в 60 країнах.

Весною 2018 року іспанська група Inditex представить на українському ринку свій перший магазин бренда ZARA HOME. Магазин площадью близько 550 кв.м розміститься на 2 поверсі торгово-розважального центру. В асортименті відомого магазину представлені різноманітні текстильні вироби, постільні приналежності та постільна білизна, м'яка і зручна одяг для будинку та снігу, посуд і столові прилади, а також декоративні аксесуари та інші мелочи. Zara Home - це мода в будинку, найсучасніші тенденції, відбиті в декоративних тканинах і товарах, з гарантованим якістю та за доступними цінами.

«Відкриття першого магазину Zara Home у ТРЦ Гулівер - важлива подія для України. Магазины групи Inditex існують в Україні з 2008 року, але перший спеціалізований магазин товарів для дому та декору буде відкритий тільки зараз, і це станеться в нашому ТРЦ. Раніше марка Zara в Україні була представлена ​​тільки магазинами модної жіночої, чоловічої та дитячої ліній одягу та аксесуарів. В магазині Zara Домашні відвідувачі зможуть ознайомитися з останніми тенденціями в області декору для будинку і підібрати все необхідне для створення комфортного, красивого та неповторного інтер'єра. Zara Home - можливість створення в Україні культури споживання товарів для дому та декору, яка, безумовно, стане законодавцем у своєму сегменті, як і Zara у сфері одягу, взуття та аксесуарів », - коментує відкриття генерального директора ТРЦ Гулівер Ірина Круппа» .

Напомним, наприкінці 2016 року в ТРЦ Gulliver іспанська група Inditex представила на українському ринку свій перший бренд Uterque.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше