КЛАСИЧНИЙ СИНІЙ: СТИЛЬНІ КОМПЛЕКТИ БІЛИЗНИ ГОЛОВНОГО КОЛЬОРУ 2020 РОКУ - новини від ТРЦ Гулівер

КЛАСИЧНИЙ СИНІЙ: СТИЛЬНІ КОМПЛЕКТИ БІЛИЗНИ ГОЛОВНОГО КОЛЬОРУ 2020 РОКУ

Скільки зірок на небі, стільки й відтінків синього повинно бути в гардеробі модниці в цьому році. А все тому, що відтінок морських глибин був обраний головним кольором 2020 року за версією авторитетної команди Pantone. Зібрати колекцію розкішної білизни у найбільш трендовому кольорі сезону легко, коли поруч Chantal store.

Знайти усю гаму океанської безодні можна в комплектах marlies|dekkers, Chantal Thomass, DIM, Passionata і Chantelle.

У Chantal store є вся палітра моря — від ніжно-блакитного до глибокого синього. У лініях Molitor і Luxembourg від Chantelle і Dame de Paris від marlies|dekkers зібрані мотиви цвітіння казкових нічних рослин, комплекти Passionata з їх витонченим принтом зачаровують грайливістю, а футуристичний дизайн Chantal Thomass надає впевненість у тому, що підкорити світ своєю легкою ходою так само просто, як клацнути пальцями в такт улюбленій пісні.

Комплекти Wonderbra в синьому кольорі, чарівність якого відтіняє розкішне мереживо, нагадують романтичне вбрання русалки: стилізовані пір'я павича тут схожі на загадкові морські раковини. Синій може бути трепетним і сексуальним, енергійним і спокійним: спортивний шик, кежуал або мінімалізм — «свій» комплект і «свій» синій ви точно знайдете в Chantal store.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше