Відбулась презентація картин та автограф-сесія акторів серіалу

Відбулась презентація картин та автограф-сесія акторів серіалу "Кава з Кардамоном"

Учора в ТРЦ Gulliver пройшла виставка фотокартин та автограф-сесія акторів серіалу «Кава з кардамоном», прем’єра якого відбудеться вже 20 грудня на телеканал СТБ. Там також стали відомі перші подробиці найочікуванішої екранізації сезону.

Після виходу вже двох тизерів підвищений інтерес до серіалу змусив продюсерів більше розповісти про історичну драму та ближче познайомити з акторами.

На автограф-сесії у центрі столиці зібралися найвідданіші фани книги Наталя Гурницька «Мелодія кави у тональності кардамону» та виконавців ролей у серіалі. В атріум-зоні кожен з присутніх зміг поспілкуватися з улюбленими акторами та взяти автограф. На заході однин з головних героїв та актор Тарас Цимбалюк розповів про свою роль: «У серіалі я граю брата Олени. Дуже вдячний письменниці за написання такої чудової книжки, а також продюсерам серіалу, які змогли оживити історію та створити неймовірну атмосферу справжнього історичного роману».

Шоуранерка та головна героїня Олена Лавренюк розповіла, що серіал захопить глядача з першого кадру. Історія ХІХ століття, неймовірні костюми та нові сюжетні лінії додали стрічці особливого шарму:

«Мені здається, нам не вистачає казки в житті, і повірте, що це дуже гарний подарунок усім на свята, адже красива історія кохання відгукнеться у кожного в серці. Ми додали деякі сюжетні лінії, і наш роман заграв новими барвами. До речі, як у житті, так і в серіалі мого брата звуть Андрій, тому це дуже символічно».

Також ексклюзивно і лише у GULLIVER на 2 поверсі кожен може побачити виставку фотокартин-кадрів зі зйомок «Кави з кардамоном». Фотовиставка триватиме з 30 листопада до 12 грудня, якраз напередодні прем’єри.

Серед запрошених акторів були: Тарас Цимбалюк, Людмила Смородіна, Софія Бровко, Анастасія Остреїнова, Олексій Гладушевський, які поділились історіями переживань своїх персонажів та розповіли про складності під час зйомок.

Прем’єра серіалу відбудеться 20 грудня о 20:15 на телеканалі СТБ.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше