ГРАЙЛИВИЙ НАСТРІЙ: БІЛИЗНА PASSIONATA, ЯКА ТОЧНО ЗАПАЛИТЬ ІНТЕРЕС - новини від ТРЦ Гулівер

ГРАЙЛИВИЙ НАСТРІЙ: БІЛИЗНА PASSIONATA, ЯКА ТОЧНО ЗАПАЛИТЬ ІНТЕРЕС

Розкутість і бажання — це страви, які подаються гарячими.

Кокетливі сигнали у вигляді котячої ходи і замріяних поглядів потрібно обов'язково підкріпити чимось витонченим, захопливим і тим, що натякає на пристрасну гру, а саме — пікантною білизною. Тонкі тканини, акцент на апетитні форми і гарячі аксесуари змусять серце чоловіка битися частіше і точно дадуть волю його фантазії.

Пристрасний горошок

Горошок і сітка — два пункти одного плану по експрес-звабленню. Найтонша тканина демонструє все те, від чого неможливо відмовитися, а горошок створює образ невинної спокусниці, яка точно знає, чого хоче. Лінія Cheers від Passionata — це свято любові, пристрасті і ... жіночої сексуальності. Витончена комбінація, бюстгальтер з пуш-апом і напівпрозорі трусики з кріпленням для панчіх прикрасять собою найпалкіший вечір.

Максимум кольору і мінімум сорому

Дівчині із запальною енергетикою не обов'язково вдаватися до класичних відтінків спокусливої білизни: чорний і червоний легко замінити жовтим, рожевим та навіть синім, головне звабливі декольте і трусики, які ідеально облягають сідниці.

Лінія Cheeky може похвалитися і тим, і іншим: яскраві кольори в тандемі із мереживними акцентами і спокусливими моделями — грайливий настрій забезпечено!

Чуттєві квіти і ніжний тюль

Витончена білизна, декорована тюлем і увінчана пікантними квітами, розпалює градус пристрасті в лічені секунди. Напівпрозора тканина, як легкий флірт: ні до чого не зобов'язує, але демонструє розкуту впевненість в собі.

Лінія Demoiselle покликана навчити жити в гармонії зі своєю сексуальністю: витончена лінія декольте, чуттєвий дизайн, в якому сплелися мереживо, тюль та флоральні мотиви — все це створює ауру кокетування й невимушеності.

Сексуальні комбішорти

Грайливі комбішорти з лінії Fall in love — це сміливий спосіб познайомитися з власною сексуальністю: прозорі тканини, чуттєві деталі у вигляді тонких бретелей і оригінальною спинкою вчать розкутості і любові до свого тіла.

Комбідрес з лінії Adorable — це гра в спокусу: глибока прозора вставка в зоні декольте, оголені плечі і акцент на шиї у вигляді мереживної зав'язки повідомляють про те, що цей образ зовсім не для сну.

Мереживо + плісировка

Додатковий об'єм і чаруючі переливи гладкої тканини — все це ігри, які веде спокуслива плісировка. Акценти у вигляді трохи зібраної невагомої тканини і мережива хвилюють уяву і налаштовують на кокетливий лад.Лінія Gloria увібрала в себе всі найпікантніші фантазії: напіввідкритий балконет, грайливі бікіні і пояс для панчіх моментально малюють грайливу усмішку на обличчі, а в очах чоловіка запалюють той самий вогник.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше