ГРАЙЛИВИЙ НАСТРІЙ: БІЛИЗНА PASSIONATA, ЯКА ТОЧНО ЗАПАЛИТЬ ІНТЕРЕС - новини від ТРЦ Гулівер

ГРАЙЛИВИЙ НАСТРІЙ: БІЛИЗНА PASSIONATA, ЯКА ТОЧНО ЗАПАЛИТЬ ІНТЕРЕС

Розкутість і бажання — це страви, які подаються гарячими.

Кокетливі сигнали у вигляді котячої ходи і замріяних поглядів потрібно обов'язково підкріпити чимось витонченим, захопливим і тим, що натякає на пристрасну гру, а саме — пікантною білизною. Тонкі тканини, акцент на апетитні форми і гарячі аксесуари змусять серце чоловіка битися частіше і точно дадуть волю його фантазії.

Пристрасний горошок

Горошок і сітка — два пункти одного плану по експрес-звабленню. Найтонша тканина демонструє все те, від чого неможливо відмовитися, а горошок створює образ невинної спокусниці, яка точно знає, чого хоче. Лінія Cheers від Passionata — це свято любові, пристрасті і ... жіночої сексуальності. Витончена комбінація, бюстгальтер з пуш-апом і напівпрозорі трусики з кріпленням для панчіх прикрасять собою найпалкіший вечір.

Максимум кольору і мінімум сорому

Дівчині із запальною енергетикою не обов'язково вдаватися до класичних відтінків спокусливої білизни: чорний і червоний легко замінити жовтим, рожевим та навіть синім, головне звабливі декольте і трусики, які ідеально облягають сідниці.

Лінія Cheeky може похвалитися і тим, і іншим: яскраві кольори в тандемі із мереживними акцентами і спокусливими моделями — грайливий настрій забезпечено!

Чуттєві квіти і ніжний тюль

Витончена білизна, декорована тюлем і увінчана пікантними квітами, розпалює градус пристрасті в лічені секунди. Напівпрозора тканина, як легкий флірт: ні до чого не зобов'язує, але демонструє розкуту впевненість в собі.

Лінія Demoiselle покликана навчити жити в гармонії зі своєю сексуальністю: витончена лінія декольте, чуттєвий дизайн, в якому сплелися мереживо, тюль та флоральні мотиви — все це створює ауру кокетування й невимушеності.

Сексуальні комбішорти

Грайливі комбішорти з лінії Fall in love — це сміливий спосіб познайомитися з власною сексуальністю: прозорі тканини, чуттєві деталі у вигляді тонких бретелей і оригінальною спинкою вчать розкутості і любові до свого тіла.

Комбідрес з лінії Adorable — це гра в спокусу: глибока прозора вставка в зоні декольте, оголені плечі і акцент на шиї у вигляді мереживної зав'язки повідомляють про те, що цей образ зовсім не для сну.

Мереживо + плісировка

Додатковий об'єм і чаруючі переливи гладкої тканини — все це ігри, які веде спокуслива плісировка. Акценти у вигляді трохи зібраної невагомої тканини і мережива хвилюють уяву і налаштовують на кокетливий лад.Лінія Gloria увібрала в себе всі найпікантніші фантазії: напіввідкритий балконет, грайливі бікіні і пояс для панчіх моментально малюють грайливу усмішку на обличчі, а в очах чоловіка запалюють той самий вогник.

“Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Більше