Хто проспав – той програв! - новини від ТРЦ Гулівер

Хто проспав – той програв!

Вигравайте подарунки весь листопад!

Робіть покупки у ТРЦ Gulliver, реєструйте чеки та вигравайте подарунки – щотижня 100 щасливчиків отримає свої сюрпризи за покупки! Фінально, троє із покупців ТРЦ Gulliver вже 24 листопада, на Black Friday, стануть щасливими володарями одного із трьох цінних призів від нашого партнера - "Ельдорадо"!

Правила участі в акції:

1. Купуйте в ТРЦ Gulliver з 1 по 24 листопада 2017 року.

2. Реєструйте чеки в день покупки, загальною сумою від 1 000 грн*. Пам’ятайте, що кожна 1 000 гривень – це додатковий шанс виграти один з понад 100 призів!

3. Беріть участь в розіграшах призів щопонеділка з 6 по 27 листопада  2017 року. Шукайте себе серед переможців на сайті та в соціальних мережах.

4. Вигравайте щотижня круті призи від ТРЦ Gulliver!

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо» та «Аптеки Доброго дня»

Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон та їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Тож не спіть - ловіть свої шанси на подарунки у ТРЦ Gulliver!

Офіційні правила акції

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше