День безпеки від ДСНС в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

День безпеки від ДСНС в ТРЦ Gulliver

У цю суботу, 19 листопада на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver пройде День безпеки від Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Тренінг зможе відвідати кожен охочий з 12:00 до 16:00. Вхід для всіх вільний. 

У openspace-просторі працюватиме три зони: мінна безпека, домедична допомога, а також дитячі психологи. 

В межах тренінгу з мінної безпеки піротехніки продемонструють зразки вибухонебезпечних предметів і розкажуть про правила безпеки поводження з ними. У зоні першої домедичної допомоги всі охочі навчаться, як правильно виконувати непрямий масаж серця та які першочергові кроки для зупинки кровотечі. 

Для діток буде організована окрема зона з активностями. Разом з професійними психологами вони малюватимуть, робитимуть антистрес-іграшки та виконуватимуть заспокійливі ігрові вправи. 

Також паралельно з зонами на локацію завітають фахівці з пожежної безпеки. Тому у відвідувачів буде унікальна можливість особисто розпитати, що найчастіше провокує пожежі у побуті та як їх уникнути.

Важливо! У разі відключення світла ТРЦ продовжує працювати за рахунок генераторів, у тому числі і безпековий простір на 4-му поверсі.  Однак, під час повітряної тривоги ми в обов'язковому порядку закликаємо всіх спускатися до сертифікованого укриття на паркінгу Р-1. 

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше