Відкриття зірок Ірмі Вітовській та Ларисі Кадочниковій. - події | ТРЦ Гулівер

Відкриття зірок Ірмі Вітовській та Ларисі Кадочниковій.

Закладення зірок відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл.Спортивна, 1А

Ірма Вітовська – українська акторка, заслужена артистка України, громадська діячка. Володарка національних премій, учасниця міжнародних театральних та кіно-фестивалів.

Лариса Кадочникова – українська актриса театру та кіно, народна актриса
України. 

На відкритті будуть присутні:

Ганна Мачух (виконавчий директор Української кіноакадемії)

Іван Степурін керівник «Саміт Книга»;

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 22 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Дар’я Білодід, Оля Полякова, MONATIK та інші.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл.Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном : +380676905302 або +30954251317
Та адресою:  t.atadzhanova@gullivercenter.com
                      m.protopish@gullivercenter.com
Акредитація обов’язкова!

UArt Media Fest Світло в кожному UArt Media Fest Світло в кожному Розмова «Домашнє насильство (не) помітне» від ведучих шоу ебаут та психологині Оксани Самойлюк Розмова «Домашнє насильство (не) помітне» від ведучих шоу ебаут та психологині Оксани Самойлюк Тераса Talk "Розмови про дівоче" Тераса Talk "Розмови про дівоче" Більше