Київська Русь в ТРЦ Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

Київська Русь в ТРЦ Gulliver

У центрі сучасного Києва оживе Київська Русь

У ТРЦ «Гулівер» в п'ятницю 21 червня о 18:30 відвідувачі зможуть дізнатися багато нового і цікавого про життя наших предків за часів Київської Русі.

Гостей чекає показ середньовічної моди. Відвідувачі не тільки на власні очі побачать автентичні костюми жителів Київської Русі: княгині, боярині, дружинника та ін., відтворені на основі знань сучасної науки, а й дізнаються, як по окремих деталей костюма визначити соціальний статус його господаря, і навіть кількість і стать його дітей.

Також відвідувачі дізнаються про бойову амуніцію часів Київської Русі. Гості зможуть побачити піших воїнів і кінних лучників (як русичів, так і скіфів) в повному бойовому обладунку. Всі бажаючі зможуть не тільки подивитися, але взяти в руки справжні середньовічні щити, мечі, списи, луки, надіти кольчугу і шолом. Всі обладунки та зброю виготовлені в точній відповідності з історичними зразками. Не кожен день можна влаштувати таку колоритну фотосесію!

Крім цього можна буде побачити прийоми ведення пішого бою з використанням різних видів середньовічної зброї.

Родзинкою стане знайомство з традиційним для України древнім бойовим мистецтвом - верхової стрільбою з лука. Наші далекі предки скіфи і русичі віртуозно володіли цим видом бойового мистецтва. У п'ятницю 21 червня відвідувачам покажуть полегшені обладунки кінних лучників, як кочівників, так і русичів, різні види середньовічних сідел. І звичайно, гості зможуть взяти в руки традиційні дерев'яні луки і стріли, шкіряні і повстяні щити.

Кожен зможе випробувати себе на міцність в богатирських забавах: посвята в бояри, випробування середньовічними колодками, перевірка витривалості по-древньокиївськи. На переможців чекають призи від Стародавнього Києва Князівства Київська Русь.

Ведучі: Олександр Соколинский, Олександр Андрієнко

На честь події Gulliver дарує 20 запрошень у парк Київська Русь. Щоб позмагатись за подарунок, долучайтесь до розіграшу у наших соцмережах.

Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Більше