Київська Русь в ТРЦ Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

Київська Русь в ТРЦ Gulliver

У центрі сучасного Києва оживе Київська Русь

У ТРЦ «Гулівер» в п'ятницю 21 червня о 18:30 відвідувачі зможуть дізнатися багато нового і цікавого про життя наших предків за часів Київської Русі.

Гостей чекає показ середньовічної моди. Відвідувачі не тільки на власні очі побачать автентичні костюми жителів Київської Русі: княгині, боярині, дружинника та ін., відтворені на основі знань сучасної науки, а й дізнаються, як по окремих деталей костюма визначити соціальний статус його господаря, і навіть кількість і стать його дітей.

Також відвідувачі дізнаються про бойову амуніцію часів Київської Русі. Гості зможуть побачити піших воїнів і кінних лучників (як русичів, так і скіфів) в повному бойовому обладунку. Всі бажаючі зможуть не тільки подивитися, але взяти в руки справжні середньовічні щити, мечі, списи, луки, надіти кольчугу і шолом. Всі обладунки та зброю виготовлені в точній відповідності з історичними зразками. Не кожен день можна влаштувати таку колоритну фотосесію!

Крім цього можна буде побачити прийоми ведення пішого бою з використанням різних видів середньовічної зброї.

Родзинкою стане знайомство з традиційним для України древнім бойовим мистецтвом - верхової стрільбою з лука. Наші далекі предки скіфи і русичі віртуозно володіли цим видом бойового мистецтва. У п'ятницю 21 червня відвідувачам покажуть полегшені обладунки кінних лучників, як кочівників, так і русичів, різні види середньовічних сідел. І звичайно, гості зможуть взяти в руки традиційні дерев'яні луки і стріли, шкіряні і повстяні щити.

Кожен зможе випробувати себе на міцність в богатирських забавах: посвята в бояри, випробування середньовічними колодками, перевірка витривалості по-древньокиївськи. На переможців чекають призи від Стародавнього Києва Князівства Київська Русь.

Ведучі: Олександр Соколинский, Олександр Андрієнко

На честь події Gulliver дарує 20 запрошень у парк Київська Русь. Щоб позмагатись за подарунок, долучайтесь до розіграшу у наших соцмережах.

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше