Чорна п'ятниця в ТРЦ Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

Чорна п'ятниця в ТРЦ Gulliver

Весь світ завмер в очікуванні Чорної п'ятниці — всесвітньо відомого дня розпродажів.
З 23 по 25 листопада в Gulliver на вас чекають максимальні знижки та вигідні пропозиції від улюблених брендів. Але це ще не все!
 
Ми приготували для вас море подарунків! Як їх отримати? 
1. Робіть покупки в ТРЦ Gulliver 23 листопада 2018 року.
2. Реєструйте чеки загальною сумою від 1000 грн* у той самий день. Пам'ятайте, що кожна 1000 гривень — це додатковий шанс виграти один з понад 1000 призів та головний приз — смартфон Huawei P20 Black!
* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо» і «Аптеки Доброго дня» + зона фуд-корту
Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.
 
Окрім розіграшу на вас чекають круті безкоштовні активності:
- станція безкоштовного мейк-апу на 2 поверсі (працює з 16:00 до 20:00)
- татуаж чорною хною на 3 поверсі (працює з 16:00 до 20:00)
- крута фотозона у стилі Black&White на 1 поверсі (цілий день)
 
Повний список знижок шукайте серед фото нижче.
Побачимось 23 листопада у Gulliver!

 

майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Майстер-клас "Ідеальні червоні губи" Майстер-клас "Ідеальні червоні губи" Більше