Засоби для краси локонів від Ірини Букур. - news from SEC Gulliver

Засоби для краси локонів від Ірини Букур.

Засновниця першого українського бренду "живої" косметики Ірина Букур ділиться секретами догляду і рекомендує оздоровлюючі засоби для краси локонів.

Засновниця першого українського бренду "живої" косметики Ірина Букур ділиться секретами догляду і рекомендує оздоровлюючі засоби для краси локонів.


Спекотне літо перетворюється для волосся на справжнє випробуванням: сонце, солона морська вода, сухий міський вітер і багато інших чинників впливають на їх здоров'я і красу не кращим чином. Волосся стає тьмяним і ламким, кінчики січуться, з'являється відчуття сухості, а часом до всіх проблем додається ще й підвищена жирність біля коріння.
Засновниця і ідеолог однойменного бренду Ірина Букур підкреслює, що для підтримки краси волосся, варто дбати про них не тільки зовні, але і внутрішньо. У цьому допоможуть елементарні правила здорового способу життя:
- Дотримуватися режиму дня: повноцінний сон повинен має тривати 7-8 годин;
- Дотримуватися правил здорового харчування з високим вмістом вітамінів А, В і білків. У раціоні повинні обов'язково бути яйця, риба, свіжі соки, молочні продукти;
- Прогулянки на свіжому повітрі - запорука кисневого харчування організму: нормалізують обмінні процеси, активізують оновлення клітин і тканин.

Для того щоб зберегти локони красивими і здоровими, фахівці лабораторії Iren Bukur рекомендують використовувати арсенал відновлюючих засобів. Ця програма включає в себе: шампунь і бальзам «Відновлення», шампунь «Делікатний», маску "Інтенсивне відновлення", сироватку "Оживляюча" і трав'яний збір «Реконструкція». Відновлююча програма Iren Bukur - це базовий догляд та SOS-засоби, які допоможуть повернути Вашому волоссю здоров'я і приголомшливий зовнішній вигляд.

Насолоджуйтесь красою волосся з Iren Bukur!

In the Gulliver shopping mall, an incredible store of branded accessories 8bags Fashion Hub has opened In the Gulliver shopping mall, an incredible store of branded accessories 8bags Fashion Hub has opened Gulliver opened a terrace on the 5th floor, so now you can admire your favorite landscapes of Kyiv every day. Gulliver opened a terrace on the 5th floor, so now you can admire your favorite landscapes of Kyiv every day. The schedule of shops in the Gulliver mall The schedule of shops in the Gulliver mall More