Трендові купальники сезону в колекції Yamamay - news from SEC Gulliver

Трендові купальники сезону в колекції Yamamay

Зустрічати світанки біля океану, підкорювати нові горизонти та милуватися відблисками сонця на водній гладі – улюблені ритуали спекотного сезону повинні назавжди запам’ятатися.
Зустрічати світанки біля океану, підкорювати нові горизонти та милуватися відблисками сонця на водній гладі – улюблені ритуали спекотного сезону повинні назавжди запам’ятатися. Yamamay бачить в літі особливе свято та пропонує до нього дрес-код. Купальники, пляжний одяг та аксесуари італійського бренду перетворюють відпустку у справжню насолоду.Гармонічно змінити офісний антураж на локацію пляжу покликані абстракції та монохром. Трендові патерни прикрашають лінії Jinka, Ikela та Pacha Mania. Чорно-білі візерунки у стилі кубізму, завищена посадка плавок та ефектна позолота – бікіні Jinka робить акцент на розкішних формах. Також підкреслюють жіночність купальники Pacha Mania, завдяки тасьмам та портупеям, а обриси пальм на моделях Ikela придають класичній палітрі екзотичні нотки.Символ літа, як і будь-якого свята – квіти. В колекції Yamamay флора розпускається у лініях Madagascar та Kasba, залишаючи свободу вибору улюбленого букету. Бікіні Kasba підкорює цвітінням маргариток та ірисів, що проглядаються на полотні кольору морської глибини. Madagaskar тішить екзотичною композицією: листя агави, пагони стреліцій та бутони орхідей занурюють у тропічний ліс. Оду буянню природи продовжує лінія Floral by Amir Slamа, розроблена у співпраці з бразильським дизайнером.Етніка - на бікіні та монокіні Nice Vibes виглядає ще більш актуальніше за рахунок ультрасучасної тканини шармез. Поблискуючий матеріал у відтінках охри в поєднанні з плетінням макраме та переливами лазурі створюють пляжний образ під стать богеми з південного серця Провансу. Витіюваті орнаменти рококо, завитки та грецькі мотиви – купальники Jasmine та Hindu виконані в естетиці фарфору Делфа, вони підкреслюють не тільки вишуканий смак власниці, але й її аристократичний відтінок шкіри.На вагу золота: купальники El Rock. Акварельні розводи дорогоцінного металу, переливи бронзи, латуні, ебоніту та перлів перетворюють бікіні у жадану прикрасу та запевняють, що зустріч з дівчиною, яка обрала цю модель – подарунок долі. Назва лінії Fiesta говорить сама за себе: бікіні гарантує запальне дозвілля у стилі іспанської фієсти. Кокетливі вишеньки та принт разом з кислотними відтінками забезпечують не тільки яскраві емоції, але й справжню феєрію почуттів.Ефектні, яскраві та ідеально пасують до фігури – купальники від італійського бренду Yamamay гарантують отримання справжнього задоволення від спекотного сезону.
Gulliver Shopping Center together with the NFT Gulliver Shopping Center together with the NFT "howweseeUkraine" project offers you to look at Ukraine and join the charity The schedule of shops in the Gulliver mall The schedule of shops in the Gulliver mall The first pop-up store of Ukrainian brands Made in Ukraine in GULLIVER shopping center The first pop-up store of Ukrainian brands Made in Ukraine in GULLIVER shopping center More