Трендові купальники сезону в колекції Yamamay - news from SEC Gulliver

Трендові купальники сезону в колекції Yamamay

Зустрічати світанки біля океану, підкорювати нові горизонти та милуватися відблисками сонця на водній гладі – улюблені ритуали спекотного сезону повинні назавжди запам’ятатися.
Зустрічати світанки біля океану, підкорювати нові горизонти та милуватися відблисками сонця на водній гладі – улюблені ритуали спекотного сезону повинні назавжди запам’ятатися. Yamamay бачить в літі особливе свято та пропонує до нього дрес-код. Купальники, пляжний одяг та аксесуари італійського бренду перетворюють відпустку у справжню насолоду.Гармонічно змінити офісний антураж на локацію пляжу покликані абстракції та монохром. Трендові патерни прикрашають лінії Jinka, Ikela та Pacha Mania. Чорно-білі візерунки у стилі кубізму, завищена посадка плавок та ефектна позолота – бікіні Jinka робить акцент на розкішних формах. Також підкреслюють жіночність купальники Pacha Mania, завдяки тасьмам та портупеям, а обриси пальм на моделях Ikela придають класичній палітрі екзотичні нотки.Символ літа, як і будь-якого свята – квіти. В колекції Yamamay флора розпускається у лініях Madagascar та Kasba, залишаючи свободу вибору улюбленого букету. Бікіні Kasba підкорює цвітінням маргариток та ірисів, що проглядаються на полотні кольору морської глибини. Madagaskar тішить екзотичною композицією: листя агави, пагони стреліцій та бутони орхідей занурюють у тропічний ліс. Оду буянню природи продовжує лінія Floral by Amir Slamа, розроблена у співпраці з бразильським дизайнером.Етніка - на бікіні та монокіні Nice Vibes виглядає ще більш актуальніше за рахунок ультрасучасної тканини шармез. Поблискуючий матеріал у відтінках охри в поєднанні з плетінням макраме та переливами лазурі створюють пляжний образ під стать богеми з південного серця Провансу. Витіюваті орнаменти рококо, завитки та грецькі мотиви – купальники Jasmine та Hindu виконані в естетиці фарфору Делфа, вони підкреслюють не тільки вишуканий смак власниці, але й її аристократичний відтінок шкіри.На вагу золота: купальники El Rock. Акварельні розводи дорогоцінного металу, переливи бронзи, латуні, ебоніту та перлів перетворюють бікіні у жадану прикрасу та запевняють, що зустріч з дівчиною, яка обрала цю модель – подарунок долі. Назва лінії Fiesta говорить сама за себе: бікіні гарантує запальне дозвілля у стилі іспанської фієсти. Кокетливі вишеньки та принт разом з кислотними відтінками забезпечують не тільки яскраві емоції, але й справжню феєрію почуттів.Ефектні, яскраві та ідеально пасують до фігури – купальники від італійського бренду Yamamay гарантують отримання справжнього задоволення від спекотного сезону.

Want to say thank you to the author? Five stars and repost will be the best thank.

Looking for a coat that will be yours this fall? Looking for a coat that will be yours this fall?  11.09.2020   20   1 minute Tips from Laurel Tips from Laurel  11.09.2020   13   1 minute ARBER is the official business dress of Ukrainian football! ARBER is the official business dress of Ukrainian football!  08.09.2020   10   1 minute More