TRADING AND ENTERTAINMENT CENTER

Переможці третього розіграшу акції «Шануй рідне!»

Представляємо вашій увазі третій список переможців нашої акції спільно з брендом Prima Maria!

Представляємо вашій увазі третій список переможців нашої акції спільно з брендом Prima Maria!Шукайте себе у списку переможців. Ваші подарунки вже чекають на вас!

ПодарокФИО
Ручка1. 1210 Мединська Марина Вадимівна
Ручка2. 1222 Синюк Андрій Борисович
Ручка3. 1429 Пикальова Ірина
Ручка4. 1383 Антонюк Олена Олексіївна
Ручка5. 1736 Свіреда Олена Володимирівна
Ручка6. 1721 Миронова Наталія Леонідівна
Ручка7. 1588 Нерсесян Н.І.
Ручка8. 1530 Левищенко Наталья Павловна
Ручка9. 1203 Завальна Світлана Василівна
Ручка10. 1727 Миронова Наталія Леонідівна
Ручка11. 1497 Хижняк Оксана Федорівна
Ручка12. 1526 Ратушна О.С.
Ручка13. 1788 Філь Олексій Едуардович
Ручка14. 1741 Скота Іван Віталійович
Ручка15. 1358 Лебединська Світлана Ігорівна
Карандаш16. 1440 Іванова Світлана Олексіївна
Карандаш17. 1654 Гузенко Людмила Григоріївна
Карандаш18. 1577 Корчак Людмила
Карандаш19. 1514 Тиханова Ирина Валентиновна
Карандаш20. 1763 Басько Олена Олександрівна
Карандаш21. 1173 Дудка Ірина Олександрівна
Карандаш22. 1260 Кисельова Тетяна
Карандаш23. 1215 Чалиш Юлія Сергіївна
Карандаш24. 1475 Євтушенко Катерина Андріївна
Карандаш25. 1284 Лапа Оксана Вікторівна
Карандаш26. 1270 Горянський Павло Сергійович
Карандаш27. 1562 Харченко Наталья Григорьевна
Карандаш28. 1594 Нерсесян Н.І.
Карандаш29. 1537 Федчук Катерина
Карандаш30. 1623 Кавуниченко О.О.
Спиннер31. 1694 Стан Наталія Вікторівна
Спиннер32. 1695 Адзумі Тошихару
Спиннер33. 1773 Савченко-Місіна В.І.
Спиннер34. 1193 Кравченко Оксана
Спиннер35. 1712 Сушков Олександр Сергійович
Спиннер36. 1314 Карюк Марія Володимирівна
Спиннер37. 1258 Кисельова Тетяна
Спиннер38. 1597 Нерсесян Н.І.
Спиннер39. 1487 Мукадесова Гелена Николаевна
Спиннер40. 1794 Даниленко Максим Олексійович
Футболка41. 1524 Ратушна О.С.
Футболка42. 1787 Філь Олексій Едуардович
Футболка43. 1551 Шкаровський Д.О.
Футболка44. 1569 Ромах Лариса Євгеніївна
Футболка45. 1706 Ріпко Ольга О.
Кружка46. 1264 Андрушків Надія
Кружка47. 1710 Сушков Олександр Сергійович
Кружка48. 1167 Тилонина Ю.Д.
Кружка49. 1204 Завальна Світлана Василівна
Кружка50. 1142 Оліховський Петро Сергійович
КАЛЕНДАРЬ1. 1175 Дудка Ірина Олександрівна
КАЛЕНДАРЬ2. 1766 Хавель Ярослав Анатолійович
КАЛЕНДАРЬ3. 1514 Тиханова Ирина Валентиновна
КАЛЕНДАРЬ4. 1198 Кисельова Тетяна
КАЛЕНДАРЬ5. 1357 Лебединська Світлана Ігорівна
КАЛЕНДАРЬ6. 1438 Крамаренко Ірина Анатоліївна
КАЛЕНДАРЬ7. 1455 Степанов Ігор Вікторович
КАЛЕНДАРЬ8. 1524 Ратушна О.С.
КАЛЕНДАРЬ9. 1327 Барановська Лілія Валеріївна
КАЛЕНДАРЬ10. 1714 Кутовий Роман Ігорович
КАЛЕНДАРЬ11. 1442 Шляхтіна Олександра Вікторівна
КАЛЕНДАРЬ12. 1151 Якимчук Анастасія Валеріївна
КАЛЕНДАРЬ13. 1578 Корчак Людмила
КАЛЕНДАРЬ14. 1577 Корчак Людмила
КАЛЕНДАРЬ15. 1375 Гаврилин Роман
КАЛЕНДАРЬ16. 1272 Горянський Павло Сергійович
КАЛЕНДАРЬ17. 1784 Філь Олексій Едуардович
КАЛЕНДАРЬ18. 1222 Синюк Андрій Борисович
КАЛЕНДАРЬ19. 1138 Кирда Віталіна Віталіївна
КАЛЕНДАРЬ20. 1651 Бабіч Наталія Олександрівна
КАЛЕНДАРЬ21. 1688 Ступін Денис Анатолійович
КАЛЕНДАРЬ22. 1622 Кавуниченко О.О.
КАЛЕНДАРЬ23. 1753 Андріенко Наталія Олексіївна
КАЛЕНДАРЬ24. 1713 Кутовий Роман Ігорович
КАЛЕНДАРЬ25. 1655 Приварська
КАЛЕНДАРЬ26. 1636 Маслова Олеса Николаевна
КАЛЕНДАРЬ27. 1464 Кисельова Тетяна
КАЛЕНДАРЬ28. 1750 Батрак Максим
КАЛЕНДАРЬ29. 1333 Лісовенко Максим Олегович
КАЛЕНДАРЬ30. 1479 Зелінська Мар′яна Олегівна
КАЛЕНДАРЬ31. 1511 Слободян Н.В.
КАЛЕНДАРЬ32. 1425 Пикальова Ірина
КАЛЕНДАРЬ33. 1540 Кошиль Тетяна Ігорівна
КАЛЕНДАРЬ34. 1166 Тилонина Ю.Д.
КАЛЕНДАРЬ35. 1185 Майстренко Інна Миколіївна
КАЛЕНДАРЬ36. 1453 Любедніков Дмитро
КАЛЕНДАРЬ37. 1481 Мерейник Зарина
СУМКА38. 1133 Казимірова Ольга Сергіївна
ГЕЛЬ ДЛЯ ДУША39. 1149 Якимчук Анастасія Валеріївна
ГЕЛЬ ДЛЯ ДУША40. 1286 Лапа Оксана Вікторівна
ГЕЛЬ ДЛЯ ДУША41. 1561 Харченко Наталья Григорьевна
ГЕЛЬ ДЛЯ ДУША42. 1587 Нерсесян Н.І.
ГЕЛЬ ДЛЯ ДУША43. 1344 Кравчук Анастасія Вікторівна
ШАМПУНЬ44. 1157 Гончарова Інна Едуардівна
ЧЕХОЛ IPHONE 645. 1203 Завальна Світлана Василівна
Сертификат Arena1. 1503 Грищенко Анна Ивановна
Сертификат Arena2. 1546 Щербаль Руслан Олександрович
Сертификат Luccky Look3. 1230 Тирогов Сергій Сергійович
Сертификат Luccky Look4. 1398 Лисенко Олена Анатоліївна
Подарок ATTRIBUTE5. 1562 Харченко Наталья Григорьевна
 *Переможці можуть забрати свої подарунки протягом 3 днів від дати оголошення результатів.