Teplo Candle Shop

Нас звати Teplo Candle Shop. І ми люди, які роблять свічки.

Teplo – це втілення емоцій у свічці, зібраній вручну.

Від і для людей, які готові дарувати та приймати.

Це велика ідея двох дівчат, яка виросла до власного виробництва.

Це натуральний соєвий віск із Франції. Екологічно чистий, добре утримуючий аромат, гіппоалергенний, який при плавленні перетворюється в зволожуючий засіб для рук.

Це авторський аромат, створений парфумером з натуральних аромамасел. Про почуття, про чуттєвість, про людське тіло.

Це логотип, написаний від руки, душевні малюнки, яскраві упаковки и милі листівки.

Це не просто тексти, а цілі історії і легенди, які ми розповідаємо в свічках. Замальовки про любов, слова про почуття и добрі побажання.

Це ручна збірка свічок: поєднання воску з ароматом, заливка у форми, упаковка та відправлення кожного замовлення, підпис маленької листівки.

Teplo Candle Shop – це люди, які мріють множити добро і жити моментом. Люди, які вірять в сім’ю та щирість, які голосно сміються і можуть (трішки) сумувати.

Тепло може бути завжди та всюди, бо воно всередині. Головне вірити!

Вимкни світло, увімкни джаз, запали свічки. Даруй тепло!

Shop ProMenu 4 поверх ProMenu - шеф-магазин кухонних емоцій. Колекції магазину ProMenu надихають на приготування кулінарних шедеврів. Пропонуючи широкий вибір кухонного начиння, гаджетів для приготування вишуканих страв, коктейлів і напоїв, кавоварок і літератури, магазин формує справжній культ кулінарії.  Shop LEROSH 1 поверх LEROSH - виробник композицій зі стабілізованих квітів та ексклюзивних подарунків ручної роботи.Це живі квіти, стабілізовані гліцерином за унікальною технологією з 1981 року. Shop MUZA HOME 4 поверх MUZA HOME - якісні товари для будинку, елітне постільне, спальний декор і товари для сну.Компанія "MUZA HOME" була заснована в 2011 році. Працює з елітними будинками текстильної промисловості, якщо ви цінуєте якість і стиль, то це якраз той магазин, що вам потрібен. Згуртований, енергійний колектив, захоплений своєю справою, підбере для вас варіанти декору, а також допоможе вам у створенні атмосфери домашнього тепла і затишку.  Shop English home 4 поверх «English home» - магазин постільної білизни і домашнього текстилю
Більше