InWear Matinique

InWear Matinique – це зібрання кращих брендів Данії.

Неймовірна якість, мінімалізм, демократизм, функціональність і близькість до природніх форм – характерні риси брендів жіночої і чоловічої ліній.

У бутіку представлені відомі датські бренди: жіночий InWear та чоловічий Matinique, а також будуть капсульні презентації двох жіночих брендів – Part Two і Soaked in Luxury, які сповідують динамічний, молодіжний дизайн з викликом.

Shop Jack Wolfskin 3 поверх У магазині представлений широкий асортимент фірмового одягу, взуття та аксесуарів Jack Wolfskin, призначених як для туризму, трекінгу, лижного спорту, так і для повсякденного міського життя для всієї родини. Shop Franttini 2 поверх Це ексклюзивні вироби для людей з гарним смаком – класика, в якій стриманість та оригінальність вдало поєднуються з модними тенденціями. Shop Marc & Andre 3 поверх Marc & André - французький бренд жіночої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Marc & André ідеально підкреслюють красу і неповторність жіночого тіла. Адже гардероб жінки немислимий без красивої нижньої білизни, стильних купальників і якісного комфортного домашнього одягу. Протягом багатьох років Marc & André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану і комфортну продукцію. Shop Arber 3 поверх Arber — відомий бренд чоловічого одягу, що успішно поєднує традиції кравецького мистецтва з тенденціями світової ділової моди.
Більше