Елізабет Прикраси

Основна ідея бренду — розкіш ювелірних виробів повинна бути доступна кожному. Тому клієнт може підібрати виріб на будь-який смак. Цінова політика нового українського бренду починається від 499 грн і вище. Засновниця бренду, Ірина Гладько хоче, щоб прикраси від Elizabeth Jewelry доповнювали повсякденну елегантність і у той же момент, передавалися з покоління в покоління,  несли в собі нагадування щасливих хвилин їхнього життя і теплі спогади дорогих серцю людей.

На полицях магазину Elizabeth Jewelry присутня як класика — це вироби та колекції поза часом, які актуальні завжди, а також капсульні VIP колекції відповідні до світових тенденцій з додаванням української автентичності.

Shop STRADIVARIUS (тимчасово зачинено) 2 поверх

STRADIVARIUS - іспанський бренд молодіжного одягу

Shop Bershka (тимчасово зачинено) 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop BRAND ROOM 3 поверх

Концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. 

Shop CHLOYA JEWELRY 0 поверх

Твої ідеальні прикраси вже тут.
Ми зібрали для тебе повну колекцію ювелірних виробів – від молодіжних трендів до незмінної класики – за найкращими цінами.

Більше