ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР
Магазини

EDUARD DRESSLER

1 поверх

Німецький бренд Eduard Dressler заснований в 1929 році в Німеччині.

Сьогодні Eduard Dressler - це кращий німецький бренд класичного чоловічого гардеробу.

З девізом "Стиль - питання особистого вибору!" Eduard Dressler створив торгову марку, яка домоглася успіху в жорсткому світі моди і здобула своє місце під сонцем в сфері чоловічої моди.

Кожен хто одягає вироби марки Eduard Dressler відчуває, ніби в нього з'явилася друга шкіра, невидима для ока, практично не відчутна на дотик. Eduard Dressler - мода, яка поєднує в собі класичні цінності, німецьку майстерність та італійський стиль.

Кожен костюм від Eduard Dressler - це мистецтво одного сантиметру в світі кравецької майстерності.

Для виготовлення піджаків і костюмів Eduard Dressler використовує тканини виключно італійського виробництва: Loro Piana і Fratelli Tallia di Delfino, Reda і Colombo, Piacenza і Ferla.

На один лише піджак йде більш ніж 250 хвилин ручної роботи - що для свого сегменту є лідируючим показником.

Кожен піджак від Eduard Dressler - це крій без краплі клею «Non Canvas», що дає ту винятково м'яку і анатомічно правильну посадку.

Всі костюми діляться на три види:

1. Повний клей (Full canvas)

2. Напів клей (Easy canvas)

3. Без клею (Non canvas)

До всіх переваг варто додати, що Eduard Dressler є захисником навколишнього середовища і тварин. Тому при виробництві не використовується натуральний гусячий пух і перо, а застосовуються прогресивні сучасні матеріали, наприклад, «Техно-пух» і Termore.

EDUARD DRESSLER EDUARD DRESSLER EDUARD DRESSLER EDUARD DRESSLER EDUARD DRESSLER EDUARD DRESSLER EDUARD DRESSLER EDUARD DRESSLER