Chronicles

Chronicles - ювелірний бренд виробів з натурального українського бурштину. Висока якість бурштинових прикрас і унікальний дизайн. У магазині представлені традиційні вироби в класичному і сучасному стилі. Сережки, кільця, персні, підвіси. А також новинки - намистини для набраних браслетів.  Кожна намистина виготовлена тільки з бурштину найвищої ювелірної якості,прикрашена внутрішнім малюнком мікрорізблення. Неповторний природній "пейзаж" та майстерно виконане різблення роблять прикраси Chronicles абсолютно унікальними. Для справжніх шанувальників сонячного каменю представлені вироби з рідкісного королівського білого бурштину. У нашому магазині ви зможете придбати найрізноманітніші  подарунки: чотки і мініатюрні фігурки нецке з бурштину.

Фанати браслетів з намистинок знайдуть колекцію срібних шармів від австралійського бренду Redbalifrog. Поєднання бурштинових і срібних намистин дозволить зібрати неповторну комбінацію для браслетів на будь-який смак.

Запрошуємо відвідати бутік Chronicles магазин і доторкнутися до  найдивовижннішого,теплого,сонячного каменю. Можливо, ми подаруємо Вам новий, сучасний погляд на бурштинові прикраси!

Shop Chronicles 4 поверх Chronicles - ювелірний бренд виробів з натурального українського бурштину. Shop Stone Planet 2 поверх Магазин Stone Planet пропонує широкий вибір ювелірних прикрас зі срібла та золота зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів. У своїх виробах ми використовуємо тільки натуральні камені високої якості. У нас ви знайдете рубін, сапфір, смарагд, турмалін, аквамарин, морганит, геліодор, місячний камінь, різні види опалів і гранатів, а так само багато інших камені.З моменту заснування в 2006 році, Stone Planet є постійними учасником міжнародних ювелірних виставок. Сьогодні, ТМ Stone Planet - це оригінальні та цікаві прикраси, виконані в лаконічному дизайні, з акцентом на красу каменю, а так само авторські, єдині в своєму роді вироби з каменями преміального класу.Наші прикраси підкреслять вашу індивідуальність! Shop TOUS 1 поверх TOUS — відомий іспанський ювелірний бренд, заснований в 1920 році. Відмінною рисою бренду є інноваційний дизайн в поєднанні з традиціями та найвищою якістю прикрас. Shop Lavus 1 поверх Lavus Jewellery - компанія представляє ювелірні прикраси з золота і срібла провідних європейських і світових виробників, таких брендів як - Roberto Bravo (Італія), Guerci Pallavidini (Італія), Misis (Італія), Pasquale Bruni (Італія), Antonellis (Бельгія) та інші.
Більше