Chronicles недоступний

- поверх

Chronicles - ювелірний бренд виробів з натурального українського бурштину. Висока якість бурштинових прикрас і унікальний дизайн. У магазині представлені традиційні вироби в класичному і сучасному стилі. Сережки, кільця, персні, підвіси. А також новинки - намистини для набраних браслетів.  Кожна намистина виготовлена тільки з бурштину найвищої ювелірної якості,прикрашена внутрішнім малюнком мікрорізблення. Неповторний природній "пейзаж" та майстерно виконане різблення роблять прикраси Chronicles абсолютно унікальними. Для справжніх шанувальників сонячного каменю представлені вироби з рідкісного королівського білого бурштину. У нашому магазині ви зможете придбати найрізноманітніші  подарунки: чотки і мініатюрні фігурки нецке з бурштину.

Фанати браслетів з намистинок знайдуть колекцію срібних шармів від австралійського бренду Redbalifrog. Поєднання бурштинових і срібних намистин дозволить зібрати неповторну комбінацію для браслетів на будь-який смак.

Запрошуємо відвідати бутік Chronicles магазин і доторкнутися до  найдивовижннішого,теплого,сонячного каменю. Можливо, ми подаруємо Вам новий, сучасний погляд на бурштинові прикраси!

Shop Золотий Вік Fashion 1 поверх

Ювелірний острів «Золотий Вік Fashion» з сучасним форматом презентації прикрас запрошує ознайомитись з широким fashion-асортиментом.

Shop BRAND ROOM 3 поверх

Концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. 

Shop Елізабет Прикраси 1 поверх

На полицях магазину Elizabeth Jewelry присутня як класика — це вироби та колекції поза часом, які актуальні завжди, а також капсульні VIP колекції відповідні до світових тенденцій з додаванням української автентичності.

Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Більше