Chronicles

Chronicles - ювелірний бренд виробів з натурального українського бурштину. Висока якість бурштинових прикрас і унікальний дизайн. У магазині представлені традиційні вироби в класичному і сучасному стилі. Сережки, кільця, персні, підвіси. А також новинки - намистини для набраних браслетів.  Кожна намистина виготовлена тільки з бурштину найвищої ювелірної якості,прикрашена внутрішнім малюнком мікрорізблення. Неповторний природній "пейзаж" та майстерно виконане різблення роблять прикраси Chronicles абсолютно унікальними. Для справжніх шанувальників сонячного каменю представлені вироби з рідкісного королівського білого бурштину. У нашому магазині ви зможете придбати найрізноманітніші  подарунки: чотки і мініатюрні фігурки нецке з бурштину.

Фанати браслетів з намистинок знайдуть колекцію срібних шармів від австралійського бренду Redbalifrog. Поєднання бурштинових і срібних намистин дозволить зібрати неповторну комбінацію для браслетів на будь-який смак.

Запрошуємо відвідати бутік Chronicles магазин і доторкнутися до  найдивовижннішого,теплого,сонячного каменю. Можливо, ми подаруємо Вам новий, сучасний погляд на бурштинові прикраси!

Shop MIR BRENDOV 3 поверх MIR BRENDOV - магазин оригінальної біжутерії. Ювелірні вироби від іменитих світових брендів.Тут ви знайдете свій неповторний аксесуар, який зробить ваш образ завершеним. В наявності є класичні моделі, і більш неформальні, для тих хто віддає перевагу стилю casual, або навпаки хоче розбавити лаконічний образ цікавою деталлю. Привітні консультанти допоможуть вам в підборі прикраси, розкажуть про сучасні тренди. Shop Thomas Sabo 1 поверх Thomas Sabo — інноваційний міжнародний лайфстайл-бренд, що випускає прикраси, годинники та бьюті товари. Історія бренду почалася у 1984, коли молодий дизайнер Томас Сабо відкрив власну майстерню в Баварії та почав створювати бездоганні за якістю і дизайном прикраси зі срібла для жінок та чоловіків. Shop O bag Ukraine 2 поверх O bag Ukraine — офіційне представництво італійського бренду O bag в Україні. Shop La Murano 2 поверх У асортименті нашого магазину можна знайти кращі вироби з муранського скла, виготовлені ручними майстрами.
Більше