Chronicles

Chronicles - ювелірний бренд виробів з натурального українського бурштину. Висока якість бурштинових прикрас і унікальний дизайн. У магазині представлені традиційні вироби в класичному і сучасному стилі. Сережки, кільця, персні, підвіси. А також новинки - намистини для набраних браслетів.  Кожна намистина виготовлена тільки з бурштину найвищої ювелірної якості,прикрашена внутрішнім малюнком мікрорізблення. Неповторний природній "пейзаж" та майстерно виконане різблення роблять прикраси Chronicles абсолютно унікальними. Для справжніх шанувальників сонячного каменю представлені вироби з рідкісного королівського білого бурштину. У нашому магазині ви зможете придбати найрізноманітніші  подарунки: чотки і мініатюрні фігурки нецке з бурштину.

Фанати браслетів з намистинок знайдуть колекцію срібних шармів від австралійського бренду Redbalifrog. Поєднання бурштинових і срібних намистин дозволить зібрати неповторну комбінацію для браслетів на будь-який смак.

Запрошуємо відвідати бутік Chronicles магазин і доторкнутися до  найдивовижннішого,теплого,сонячного каменю. Можливо, ми подаруємо Вам новий, сучасний погляд на бурштинові прикраси!