ANDRE TAN KIDS недоступний

ANDRE TAN KIDS — тут представлений найкращий дитячий одяг від українського дизайнера, талант якого оцінив увесь світ. В магазині ви знайдете одежу навіть для найменших. Бренд створює колекції для дітей віком 3–10 років.

Завдяки власному виробництву у виробів розумні ціни та відмінна якість, що так важливо для невгамовних дітлахів. Розвивайте в дитини гарний смак з раннього дитинства! Що б ви не обрали для чада — костюм в школу або речі на кожен день у стилі casual — йому буде однаково комфортно.

«Андре Тан» — одяг, який ваша дитина носитиме із задоволенням!

Shop Rozum 4 поверх

Магазин розвивальних ігор. 

Shop Original Marines 4 поверх

ORIGINAL MARINES - магазин яскравого і вишуканого дитячого одягу та взуття з істинним італійським шармом

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Shop Reima 4 поверх

Reima - велике починається з малого!

Більше