Кофе Falcon 5 поверх

Кава Falcon запрошує заглянути кавоманів на чашечку гарячого та ароматного напою. Досвідчений бариста приготує для вас смачний гарячий або холодний напій на ваш смак, будь то бадьористе еспресо, ароматний латте, прикрашений збитими вершками та сиропом, або прохолодне глясе. Кав'ярня пропонує широкий асортимент кави арабіка й рабуста, який кожен бажаючий зможе купити та перемолоти прямо на місці. Фахівці порекомендують найкращий варіант кавових зерен, виходячи з ваших побажань, проконсультують про кавові напоїї та з радістю приготують будь-який на ваш смак.

Shop Кофе Falcon (1 поверх) 1 поверх

Falcon Coffee – найкраща кава в Gulliver

Shop Печена Картопля 5 поверх

Печена Картопля

Ресторан здорової та смачної їжі

Ключовою особливістю і головним фактором успіху мережі ресторанів Печена Картопля є унікальна концептуальна страва – печена картопля з салатами-наповнювачами. Від самого початку для приготування унікальної страви відбирається тільки велика картопля вагою не менш 380-400 грамів. Картопля запікається у фользі, розрізається і готується основа майбутнього страви - апетитне ніжне пюре з збитого сиру і масла.

Потім кожен відвідувач самостійно вибирає наповнювачі з усього розмаїття салатів, які пропонуються, в тому числі, з куркою, сиром, сьомгою, грибами або будь-яким улюбленим смаком з усієї палітри наповнювачів з меню ресторанів Печена Картопля.

Shop The Varenik 5 поверх

Унікальний заклад, де гості можуть спробувати найсмачніші вареники ручної ліпки. "The Varenik" зібрав найкращі інгредієнти і створив неповторне українське меню, додав смачні види начинок і прикрасив все своєю любов'ю.

Shop Gelarty café glacé 5 поверх

Gelarty café glacé – місце кави з морозивом і морозива з кавою, новий формат кав’ярень від легендарного Massimo Gelarty.

Більше