Your special love Story: ілюстратор створить індивідуальні малюнки для клієнтів SOVA до Дня Закоханих  - новини від ТРЦ Гулівер

Your special love Story: ілюстратор створить індивідуальні малюнки для клієнтів SOVA до Дня Закоханих

Максим Середа створить унікальні ілюстрації для кожного клієнта SOVA до Дня Закоханих в ТРЦ Гулівер 10 лютого. 

День Закоханих - чудова нагода дарувати подарунки коханим та близьким. Ювелірний дім SOVA подбав про те, аби кожен ваш подарунок був унікальним, щоб точно вразити вашу половинку. 

10 лютого з 17 до 21 години у магазині SOVA в ТРЦ Гулівер буде працювати ілюстратор для того, щоб ваш подарунок був неповторним. Більше того, ви зможете персоналізувати упаковку, створити власний напис з побажаннями та обрати ілюстрацію, яку дизайнер відтворить на ваших очах. 

Допомагати створювати ваші унікальні подарунки буде ілюстратор Максим Середа. Максим - переможець телевізійного проєкту молодих дизайнерів “Подіум”, fashion ілюстратор українського бренду FROLOV, дизайнер власного бренду одягу “SEREDA”.

Спеціально до SOVA Love Story Максим створив листівки з тематичними ілюстраціями. Обрати одну зі святкових листівок можна на всіх торгових точках SOVA, а персоналізувати упаковку та підписати листівки можна 10 лютого в ТРЦ Гулівер. День Закоханих - чудова нагода ближче познайомитися з новою капсульною колекцією бренду - Story та обрати особливий подарунок для коханої. Завдяки великому вибору підвісок можна створити безліч комбінацій для унікальних образів, які б відображали саме вашу історію кохання, особливий момент, або зустріч.

ТРЦ Гулівер   10 лютого, середа

17.00-21.00

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше