Your special love Story: ілюстратор створить індивідуальні малюнки для клієнтів SOVA до Дня Закоханих  - новини від ТРЦ Гулівер

Your special love Story: ілюстратор створить індивідуальні малюнки для клієнтів SOVA до Дня Закоханих

Максим Середа створить унікальні ілюстрації для кожного клієнта SOVA до Дня Закоханих в ТРЦ Гулівер 10 лютого. 

День Закоханих - чудова нагода дарувати подарунки коханим та близьким. Ювелірний дім SOVA подбав про те, аби кожен ваш подарунок був унікальним, щоб точно вразити вашу половинку. 

10 лютого з 17 до 21 години у магазині SOVA в ТРЦ Гулівер буде працювати ілюстратор для того, щоб ваш подарунок був неповторним. Більше того, ви зможете персоналізувати упаковку, створити власний напис з побажаннями та обрати ілюстрацію, яку дизайнер відтворить на ваших очах. 

Допомагати створювати ваші унікальні подарунки буде ілюстратор Максим Середа. Максим - переможець телевізійного проєкту молодих дизайнерів “Подіум”, fashion ілюстратор українського бренду FROLOV, дизайнер власного бренду одягу “SEREDA”.

Спеціально до SOVA Love Story Максим створив листівки з тематичними ілюстраціями. Обрати одну зі святкових листівок можна на всіх торгових точках SOVA, а персоналізувати упаковку та підписати листівки можна 10 лютого в ТРЦ Гулівер. День Закоханих - чудова нагода ближче познайомитися з новою капсульною колекцією бренду - Story та обрати особливий подарунок для коханої. Завдяки великому вибору підвісок можна створити безліч комбінацій для унікальних образів, які б відображали саме вашу історію кохання, особливий момент, або зустріч.

ТРЦ Гулівер   10 лютого, середа

17.00-21.00

За результатами незалежного рейтингового дослідження Українська народна премія - 2020 ТРЦ Gulliver став найкращим торгово-розважальним центром Києва За результатами незалежного рейтингового дослідження Українська народна премія - 2020 ТРЦ Gulliver став найкращим торгово-розважальним центром Києва Вечір з гумором від Сільпо у Gulliver Вечір з гумором від Сільпо у Gulliver Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Більше