Відкриття магазину FALKE! - новини від ТРЦ Гулівер

Відкриття магазину FALKE!

Відкриття магазину FALKE!

FALKE - популярний німецький бренд, з більш ніж 120-річною історією. Це сімейний бізнес, який протягом вже другого століття кожен день розвивається і вдосконалюється. Завдяки унікальним технологіям виробництва, якості матеріалів, інноваційному дизайну, вироби FALKE отримали велику довіру і любов мільйонів людей в усьому світі. FALKE відзначено нагородами в різних напрямках, в т.ч. за інженерні досягнення (!) ,.
У бутику на 1-му поверсі представлені всі категорії товарів FALKE: шкарпетки, панчохи, колготи, преміальна трикотажний одяг для чоловіків, спортивний одяг.
Чоловічі шкарпетки FALKE - це бездоганна якість і вишуканий зовнішній вигляд. Елітарні шкарпетки класу luxury, fashion, casual. Пара яскравих шкарпеток від FALKE під діловий костюм підкреслить гідний смаку і стиль представників сильної статі.
Жіночі колготи і панчохи - вишукані, модні, стильні. Різноманітні ультратонкі колготи і панчохи з Make Up ефектом, з 3-d плетінням, колготи з особливого волокна без еластану, в яких влітку не жарко. Стильний і елегантно такий аксесуар підкреслить лінію жіночої ніжки. Бестселер продажів - панчохи в дизайні «павичів перо».
Трикотажна чоловіча одяг преміальної якості - для тих, хто цінує високу якість виробів і бездоганний вигляд. Для виробництва трикотажу FALKE використовуються такі високоякісні матеріали, як шовк, кашемір, мерсеризує бавовна, мериносова шерсть.
Спортивний одяг FALKE - розроблена відповідно до анатомічно фізіологічними особливостями людини. Всі спортивні вироби FALKE, перш ніж потрапити на полиці бутика, проходять 2-річні випробування спортсменами. Найдрібніші деталі доопрацьовані таким чином, що одяг FALKE допомагає виконувати безліч різних функцій: клімат-контроль, теплоізоляція, запобігання травм, обмежене дотичне напруження у взутті та ін. За розробку Ergonomic Sport System * FALKE отримала нагороду Reddot Design Award.
Філософія FALKE: Якість заради якості!

Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму "Мавка. Лісова пісня" в ТРЦ Gulliver! SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Більше