Відкриття магазину FALKE! - новини від ТРЦ Гулівер

Відкриття магазину FALKE!

Відкриття магазину FALKE!

FALKE - популярний німецький бренд, з більш ніж 120-річною історією. Це сімейний бізнес, який протягом вже другого століття кожен день розвивається і вдосконалюється. Завдяки унікальним технологіям виробництва, якості матеріалів, інноваційному дизайну, вироби FALKE отримали велику довіру і любов мільйонів людей в усьому світі. FALKE відзначено нагородами в різних напрямках, в т.ч. за інженерні досягнення (!) ,.
У бутику на 1-му поверсі представлені всі категорії товарів FALKE: шкарпетки, панчохи, колготи, преміальна трикотажний одяг для чоловіків, спортивний одяг.
Чоловічі шкарпетки FALKE - це бездоганна якість і вишуканий зовнішній вигляд. Елітарні шкарпетки класу luxury, fashion, casual. Пара яскравих шкарпеток від FALKE під діловий костюм підкреслить гідний смаку і стиль представників сильної статі.
Жіночі колготи і панчохи - вишукані, модні, стильні. Різноманітні ультратонкі колготи і панчохи з Make Up ефектом, з 3-d плетінням, колготи з особливого волокна без еластану, в яких влітку не жарко. Стильний і елегантно такий аксесуар підкреслить лінію жіночої ніжки. Бестселер продажів - панчохи в дизайні «павичів перо».
Трикотажна чоловіча одяг преміальної якості - для тих, хто цінує високу якість виробів і бездоганний вигляд. Для виробництва трикотажу FALKE використовуються такі високоякісні матеріали, як шовк, кашемір, мерсеризує бавовна, мериносова шерсть.
Спортивний одяг FALKE - розроблена відповідно до анатомічно фізіологічними особливостями людини. Всі спортивні вироби FALKE, перш ніж потрапити на полиці бутика, проходять 2-річні випробування спортсменами. Найдрібніші деталі доопрацьовані таким чином, що одяг FALKE допомагає виконувати безліч різних функцій: клімат-контроль, теплоізоляція, запобігання травм, обмежене дотичне напруження у взутті та ін. За розробку Ergonomic Sport System * FALKE отримала нагороду Reddot Design Award.
Філософія FALKE: Якість заради якості!

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше