У ТРЦ Gulliver відкрився бутік італійського бренду Liu Jo - новини від ТРЦ Гулівер

У ТРЦ Gulliver відкрився бутік італійського бренду Liu Jo

На першому поверсі в ТРЦ Gulliver відкрився бутік італійського преміального бренду Liu Jo

Осінь починається з гарних новин! На першому поверсі в ТРЦ Gulliver відкрився бутік італійського преміального бренду Liu Jo. На площі 150 кв метрів представлені жіночі колекції ліній Gold і Black Label (вишукані і розкішні речі), а також більш молодіжної лінії Blue Denim, White Label, Sport колекції сезону Fall / Winter '18. Асортимент доповнюють колекції аксесуарів і взуття.

Бренд Liu Jo в Україні представляє компанія ARGO, яка рік тому вже відкрила перший магазин в Києві. Відтоді, як каже маркетинг директор компанії ARGO Ірина Бігун, бренд продовжує завойовувати любов справжніх цінителів унікального італійського стилю і чудової якості. «Адже бренд використовує тканини високої якості, такі як шовк, вовна, бавовна, і дотримується головної концепції - зберегти в своїх виробах елегантність і витонченість. Зручність, комфорт і, одночасно, чарівність розкоші - секрети успіху торгової марки Liu Jo», — коментує відкриття в Gulliver Ірина Бігун.

Бутік у Gulliver відповідає фірмовій концепції оформлення магазинів бренду по всьому світу, що отримала назву «Curiosity retail concept». Його основна ідея полягає в тому, щоб через мінімалістичний і одночасно витончений дизайн інтер'єру підкреслити головне — красу і якість представленої колекції.

Бренд Liu Jo був заснований більше двадцяти років тому в місті Карпі (Італія) братами Марки. Творча філософія Liu Jo підкреслює яскраву індивідуальність кожної жінки, втілюючи неповторну граціозність і особливий характер у своїх вишуканих колекціях.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше