На урочистому відкритті зірок актрисі Риммі Зюбіній та актору та сценаристу Ахтему Сеітаблаєву будуть присутні міністр культури України Євген Нищук, голова державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, виконавчий директор Української кіноакадемії Ганна Мачух. Цього дня на «Площі зірок» буде закладено 24 та 25 зірку.
Римма Зюбіна — українська актриса, телеведуча, громадська активістка. За версією журналу «Фокус» 2017 року, увійшла до 100 найвпливовіших жінок України. Лауреатка багатьох театральних премій, зокрема двічі лауреатка найпрестижнішої театральної премії України «Київська пектораль». Визнана найкращою акторкою останніх років рейтингу «Знято в Україні» 2019 р. Увійшла до 100 жінок відзначених Всеукраїнським рейтинговим журналом «Гордість та краса України» 2019. Зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 90 ролей в кіно та телефільмах. У 2016 році знялася у фільмі «Гніздо горлиці». Картина стала тріумфатором премії «Золота дзиґа», де отримала шість статуеток, у тому числі Римма Зюбіна була удостоєна звання «Краща актриса». Засновником фестивалю дитячого кіно «ФільмФестБук» в таборі Артек-Буковель в 2016 та 2017 років роках.
Ахтем Сеітаблаєв — заслужений артист Автономної Республіки Крим, режисер, сценарист, актор театру і кіно. В кіно з 2003 року, дебює у драмі «Мамай», а потім отримує роль у стрічці «Татарський триптих» (2004). Першою роботою в якості режисера стала телевізійна картина «Квартет для двох» (2007). У 2009-му працює як режисер та сценарист над міні-серіалом «Осінні квіти». У його акторській копілці робота в таких проектах як «Московська сага», другому та третьому сезоні серіалу «Повернення Мухтара», «Темні води», «Центральна лікарня» та інші. Серед режисерських робіт варто відзначити мелодраму «Операція ЧеГевара», «Одного разу на Новий рік», «Хайтарма» в якій сам виконує одну з головних ролей. Особливо відмічають одну з останніх робіт Ахтема - фільм «Кіборги. Герої не вмирають». В ньому розкрита тема життя українців, які захищали Донецький аеропорт від російських найманців з «ДНР» і «ЛНР» протягом 242 днів, виживаючи під обстрілами артилерії з мінімумом води, їжі. За фільм Сеітаблаєву вручили орден «За заслуги «III ступеня».
«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки,Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським,Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, зіркою пам'яті Богданом Ступкою і Марією Примаченко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар’я Білодід, Олег Блохін, Олена Підгрушна, зірка пам'яті Валерію Лобановському, Оля Полякова, MONATIK. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою. Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються нарекомендаціях експертної комісії: Міністерства молоді та спорту, ГО Спільна перемога, музичного телеканалу MusicBox, КМДА та представників Gulliver.